Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Po przeleczeniu bakterii helicobakter pyroli nie widzę poprawy, często boli mnie żołądek, czyżby po nibixu tak tez się dzieje. Czy ktos z Was po nibixu tez ma problemy tego typu.Juz siemie lniane nie pomaga mi. Pozdrawiam
  • Jadwigap - a miałaś gastroskopie??? Mi imatynib zniszczył żołądek, więc może warto zrobić? Miałam potworne problemy żołądkowe, winę zwalali na bakterię a to była wina leku. Męczyłam się potwornie. Po gastroskopii dostałam leki osłonowe i ulżyło mi bardzo. Jeśli można - polecam wizyte u gastrologa.....
  • Nala123 dzieki. Miałam gastroskopie w październiku 2016 no i stwierdzono helicobakter pyroli, gastropia rumieniowa niewielkiego stopnia Jutro ide do rodzinnej i chyba trzeba będzie do gastrologa. Oby do wiosny....
  • Jadwigap - no to chyba się cieszyć, że leki nie spustoszyły Ci żołądka jak mi. Oby tak dalej! Ale dobrze że idziesz do lekarza!!! Powiedz rodzinnej, aby na skierowaniu napisała cito lub pilne abys długo na gastrologa nie czekała. U nas miałam czekać pół roku ale dzięki zapiskowi CITO to czeka się do 7 dni. Oczywiście to przepisy z 2016 roku, nie wiem jak teraz. A gastrolog na pewno da Ci też rady w sprawie diety - pamiętam jak mój mąż walczył z tą bakterią to ja stałam na straży odpowiedniej, rygorystycznej diety.
  • 7 lat temu
    Witam,Czy ktoś z obecnych leczy się w Poznaniu? Będę wdzięczna za kontakt.Pozdrawiam.
  • Witajcie!!! Biore imatynib accord wyniki krwi w normie, ale wystapił u mnie ból kolan i dziwne strzelanie, chrupanie w stawach, miał ktoś z was podobny przypadek, to może być coś zwiazane z leczeniem czy zupełnie oddzielna sprawa??? Z góry dziekuje !
  • kama27 - mój M. został przeniesiony do Poznania na Szamarzewskiego. Zdrówka Wszystkim ;)
  • rafalwysocki-ja biorę imtinibum nie miałam i nie mam takich objawów .
  • 7 lat temu
    Witam. Rafał ja takie objawy miałam jeszcze przed stwierdzeniem raka i brałam kolagen w saszetkach o nazwie 4Flex i po jakimś czasie przeszło. Lepiej zamówić przez internet bo wtedy jest tańsze niż bezpośrednio w aptece.
  • Rafał - ja na początku brania imatynibu czułam to samo z kolanami i bólem i trzeszczeniem. Po kwartale leczenia imatynibem mi przeszło.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat