Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • napisze Wam jak wyszedł histpat 

  • 7 lat temu

    witam kobietki

    MamaMania32, ja mam potwierdzony testem hpv16mrna, cytologia Asc-h możliwy Hsil,to są obecne wyniki, do tego ze stycznia test p16/Ki67 test ujemny i jutro mam kolposkopię.

    Dziewczyny już obliczyłam 23 godziny do wizyty, obym nie dostała okresu, brzuch mnie dalej boli, ale pewno ze sresu, prawidlowo okres powinnam dostać.wśrode, ale stres chyba robi swoje:(

  • 7 lat temu

    ze stresu miało być

  • 7 lat temu

    Agnieszka76 masz rację, ale strach jednak silniejszy, może to objaw tak jak Ilka napisała?

    W sumie to Ilka, Latte73, Dreama i ja może jutro czymś się już pochwalimy bo razem czekamy na swoje wyniki, ja jutro oprócz tej kolposkopii to może będę miała juzwy iki z Lbc i Cintecu?? Sama już nie wiem najlepiej by było żebym okresu nie dostała ze stresu bo będę miała kolpo przełożyć, uuuuuuu

  • 7 lat temu

    Ilka, a twoje wyniki będą jutro zobaczysz, i mało tego one nie będą dobre.... Bo ja już teraz wiem, że one są Bardzo dobre!!!!! Czego bardzo Ci życzę kochana😍

  • będzie dobrze! 3 Majcie za mnie kciuki bo u mnie morfologia zła , hashimoto , zapalenie żołądka i jelit , refluks, anemia duże monocyty .. 

    hpv i EBV, węzeł się roztrzygnie 

    Słaba jestem :( i mama synka 8 letniego , chce widzieć jak dorasta 

  • 7 lat temu

    MamaMania32 przestań z tym czarnowidztwem. Wszystko będzie w porządku a synkowi do ślubu będziesz muszkę wybierać jeszcze zobaczysz. Kciuki masz u mnie zapewnione. Ze wszystkim powolutku sobie poradzisz zapalenie żołądka, refluks, anemia itd itd. Szczerze w to wierzę.

    Jeśli chodzi o mnie za godzinę i 15 minut dzwonię po wyniki. Czuję, że będą a jeśli tak to jutro po nie pojadę bo dzisiaj już nie dam rady a to ponad 60km. 

    P.S. Mam dzisiaj gościa z PZU przyjedzie sprawdzić straty po akcji z rąbniętą sąsiadką i może w końcu przestanie u mnie walić dymem jak odremontuję przedpokój i kuchnię. Oby oby :)

    Całusy :*

    Wpis edytowany dnia 03-07-2017 10:50 przez Dreama
  • MamaMania32 dopiero zobaczyłam Twoje PW .Odpiszę dzisiaj .Nie wolno Ci się załamywać hashimoto nie smiertelne no coś Ty ,zapalenie błon śluzowych żołądka normalka w tym społeczeństwie żywionym marketowo ,reflux nie smiertelny .Eh kolezanko masz to wszystko co my tez .Zmien sposób zywienia a poczujesz od razu poprawę żłoądka np: ,reflux nie lubi :obfitych posiłków ,ciężkostrawnych smazonych potraw ,napojów kolorowych .Pospiesznego spozywania pokarmów.

    Jedz 7 razy dziennie malutkie porcje wprowadz parowar,jedz siedząc na spokojnie ,nie wolno podjadać i pic lerżąc wywal z domu patelnię i ciężkie tłuszcze.Na anemię pij sok z buraka czerwonego dodaj do niego jabłka takie raczej robaczywe (no może bez robala) :) 

    wycisnij cytrynę i pije się jak ta lala .Poij ze 2 tygodnie.

    Poczytaj :https://portal.abczdrowie.pl/c...

    Do  pewnych chorób ktore wymieniłaś podchodż spokojnie ,są do opanowania ,a stres nie pozwoli Ci na skuteczne ich wyeliminiwanie ,pomimo brania leków.

    Słuchaj kolezanek na tym wątku i stosuj sie do niektorych rad po uzgodnieniu z lekarzem i bedziesz żyła całe mnóstwo lat w szczęsciu z synkiem .

    Pozdrowionka :) 

    Wpis edytowany dnia 03-07-2017 11:23 przez sierotka
  • Przepraszam za literówkę wstyd mi 😠

  • 7 lat temu

    MamaMana32  witam Ciebie serdecznie na naszym wątku, całą kwintesencję skradła mi właśnie sierotka, strzeliła w samo sedno, przez stres i nerwy tracimy panowanie nad rozumem a to jest bardzo bardzo złe; gdybym ja wszystko brała na serio to byłoby ze mną cieniutko a mam się całkiem całkiem 

    Wpis edytowany dnia 03-07-2017 11:58 przez kaa


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat