Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    halllloo  administracja  napisałam 28 minut temu cały wywód do kilku osób a tu bach, wchodzę teraz i z mojego wpisu został tylko początek, można to jakoś znaleźć 😩😠😤😭😪

  • 7 lat temu

    Iłka i Dona  napisałam do Was Kochane, że jestem i mocno o Was myślę trzymając kciuki a tu urwało mi moją wiadomość do Was/może administracja poszuka gdzie się zapodział mój wpis 😕

  • 7 lat temu

    Hej dziewczyny.

    Jak dwa tygodnie temu zadzwoniłam po wyniki do szpitala to zapytałam czy z tymi wynikami mogę sobie iść do ordynatora i pogadać co dalej siostra przełożona mi powiedziała, że nie. Powiedziała, że moich wyników jeszcze nie ma ale jak będą i będą dobre to nie będą konsultowane z ordynatorem a jak chcę to mogę się prywatnie do niego umówić. No więc czekałam z niecierpliwością o dziś o 12:00 zadzwoniłam z pytaniem czy są a ona na to mi tak powiedziała:

    - "tak są i musi Pani przyjechać w piątek na 11:00 ponieważ dostanie je Pani od ordynatora po konsultacji"

    Noooo i cholera jasna co to znaczy...? Że są złe zapewne!!! Niech to szlag!!!!

    Ps. Jestem bardzo wkurzona i to tak bardzo bardzo - zabieg miałam 05.06. czyli już miesiąc temu i wyniki chu*** po miesiącu przyszły!!!

  • 7 lat temu

    dreama widać, że ta przełożona jedno mówi a potem drugie ale Ty też ostatnio masz za sobą sporo zawirowań i różnych sytuacji stresujących dlatego miej w nosie przełożoną i  jedź w piątek/wszystkiego się dowiesz  już od samego ordynatora

    Wpis edytowany dnia 03-07-2017 15:18 przez kaa
  • Dreama,nic nie jest przesądzone,w każdym szpitalu są różne zwyczaje,ja na moich miałam odręczny dopisek ordynatora,,wezwać do leczenia operacyjnego",może faktycznie nie są do końca dobre,i ordynator chce omówić dalsze leczenie,z jednej strony chwała im za to że się interesują i chcą z człowiekiem pogadać,ale nie martw się kochana na zapas,ja po swoje wyniki pooperacyjnej,dzwonie jutro.

  • ja zawsze dostawałam wyniki bezpośrednio ze szpitala, dopiero potem jechałam z nimi do lekarza, jakby mi która cholera nie dała wyniku skoro jest to bym chyba awanturę zrobiła, ta świadomość, że wynik jest a ja mam czekać na wizytę u lekarza o nie, niektórzy ponoć tak robią, że jak są wyniki to do odbioru u lekarza, ale to nic zlego.

    A ty DREAMA jakie masz podejrzenie? po konizacji tak?

  • dreama nie stresuj się ją czekałam 6 tygodni. Trzymam kciuki za wyniki. Ale ogólnie dziwnie że jak są dobre to ci ich nikt nie omówi.  Mnie prowadził ordynator ale jak odbierałam wyniki go nie było ale były przez niego podpisane. Inny lekarz mi je wręczył i tylko w skrócie powiedział co i jak ale przynajmniej wiedziałam coś nieco a tak z nimi poszłam do mojego giną

    Dziewczyny pozdrawiam was serdecznie z pochmurnego dziś Śląska

  • Wyniki trzymam w ręku,pisze dużo,ale najważniejsze są chyba te dwa fragmenty:mankiet pochwy bez zmian,i kolejny fragment : zmiany zostały usunięte w całości :) dziś o 17 wizyta u lekarza z wynikami,i jeszcze luknie okiem na bliznę,ktora chyba juz jest w  90% ok,dziekuje za kciuki,pozdrawiam serdecznie,i myślę o Was wszystkich

  • 7 lat temu

    Latte73  to są bardzo dobre wieści od Ciebie !!  bez zmian i usunięte w całości - takie informacje są naj naj naj i takich wyników wszystkim życzę.

    Dona, Iłka co u Was ?? 

  • kaa,dziękuję Ci,Twoja historia,Twoje rady i dobre słowa,bezcenne...

    To samo Agnieszka,za wszystkie Wasze rady i optymizm buziaki wielkie



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat