Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Coś zasnąć nie mogę ;/ chyba zacznę liczyć baranki ;)
  • 7 lat temu
    Justyna88 jutro będziemy z Tobą, to działa i każdej z nas pomaga,a wyspać się musisz bo sen to zdrowie ;)
  • Witajcie Dziewcxynki. Niestety bez żadnych wieści u mnie. Dr ma tele wyłączony w wczoraj kazał zadzwonić po 18. Już ułożyłam sobie historię. Ze ma moje wyniki i są złe a nie chce mi humoru przez telefon psuc ;(
  • ana67 ja też mieszkam w UK i jestem w trakcie chemioterapii, jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało, postaram się odpowiedzieć na wszystko co będę wiedzieć ;)
  • Justyna88 ja osobiście też musiałam odebrać wyniki do 13. U nas w Szczecinie bo tam się leczyłam jest tak że jezeli wyniki są ok i nic nie trzeba robić to może odebrać je ktoś z rodziny. Ale jeżeli coś jest na rzeczy to trzeba się stawić osobiście. Ja miałam Cin2. Także zmiana przednowotworowa. <3na szczescie
  • 7 lat temu
    Jestem absolutnie teraz pewna, że wyłącznie kobiety potrafią być dla siebie niezastąpioną podporą. W tym całym nieszczęściu które tutaj aż kipi ja widzę wiele wiary, że się uda ! Każdej z nas. Justyna88 ja wina nie piłam a zebrało mi się na rozmyślanie ... pa pa do jutra
  • ochhhh jak mnie dzisiaj kac męczy ... za dużo tego winka:D po wyniki jadę dopiero po 11 , bo niestety wczesniej mnie szefuncio nie pusci ... tzn moze i by puscil jakbym powiedziala o co chodzi ale po co ... wstałam dzisiaj przed 5 i pół godziny spędziłam wpatrzona w pustą ścianę , gadając sama do siebie i powtarzając będzie dobrze , musi byc!!!! nie mogę sie na niczym skupic a ogólnie moja praca polega na liczeniu gotówki - mam nadzieję ze manka nie narobie://:D miłego dnia kochane kobietki:*****
  • Hejka już po wynikach..... Potwierdziła się cytologia a właściwie to CIN 3 ;//// ordynator umówil mnie na zabieg 26 stycznia. powiedział że usunął mi zewnętrzna cześć szyjki...
  • Ale w opisie mam, że mam to.gowno na tarczy i w kanale.... Czarno to.widzę
  • Wiecie co jest najlepsze, że na dole jest data 15.12. A poniżej właśnie ten sam lekarz napisał ręcznie 16.12.2016 wezwać konizacja i jego pieczątka. Czyli wynik miał już 16 a ja.codziennie dzwoniłam i nic że rzekomo nie ma!!!! I nikt mnie nigdzie nie wzywał! Jeszcze jak zadzwoniłam sama to nawet nie naciskali że mam przyjść jakoś szybciej.!!! Pierdo..... Służba zdrowia!!!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat