Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Ja kochana w moim braku szczęścia trafiłam na najlepszego lekarza w szpitalu. Nie miałam upławów.zapalaja pochwy ani innych przeciwskazan dlatego była elektrokonizacje po której szybko wraca się do zdrowia. Trzymam kochana za Ciebie kciuki i odezwij się jak poszlo :D tabletki biorę. Jak pójdę.na kontrolę i wyniki spytam się.bo zapomniałam przy wypisie.Spytalam się tylko o treningi. Wczoraj zrobilam.pierwszy lekki-od razu uśmiech wrocil <3
  • Witajcie Dziewczynki. W Nadchodzącym Nowym Roku życzę Wam aby Wasze wszystkie pragnienia się spełniły, duzzzzo zdrowko i siły do walki. Aby wszystkie troski odeszły w niepamięć. Wszystkiego Najlepszego dzielne wojowniczki. <3
  • A o wynikach da znać we wtorek pan dr. Dziwię się tylko dlaczego akurat we wtorek. Zawsze mówi że wyniki trzyma w domu i że sprawdza codziennie.... Martwię się tylko że wyniki są ale nie chce mnie martwić przed Sylwestrem... :(
  • 7 lat temu
    Witajcie Kochane <3 <3 Każdej z Was osobno i wszystkim razem życzę spełnienia marzeń, tych najskrytszych i tych najbardziej typowych. Żebyśmy wszystkie tutaj wyzdrowiały i wyszły na prostą. Żeby w 2017 roku ziściły się nasze plany i prędzej czy później wszystko zaczęło się układać. Jestem prawie pewna, że jest na wszystko szansa, ważne żeby nie czekać i korzystać z życia ile wlezie ;) Tego wszystkiego Wam życzę <3
  • Życzę nam wszystkim, żeby ten nadchodzący rok był 100 razy lepszy od.poprzedniego ;) przede wszystkim, żeby każda z.Nas wróciła do zdrowia o czym marzymy chyba najbardziej ;) Wiara czyni cuda! ' Wspaniałej %%%%% imprezki sylwestrowej ;) White_lavender tak rocznik 88 ;) daj znać jak będziesz po zabiegu - trochę się oswoje ;)
  • Dla wszystkich kochanych dziewczynek, tych w trakcie badań i tych przed oraz dla czekających na wyniki oraz dla tych, które muszą je robić co jakiś czas... Życzę Wam kochane miłości i nadziei i wiary w lepsze jutro. Życzę, aby rok 2017 był bogaty we wspaniałe podróże i miłość od bliskich, aby uśmiech gościł na Waszych twarzach (choć ich nie widziałam, wiem, że takie są ;)) , aby łzy od jutra były tylko oznaką szczęścia i wszystkie Wasze marzenia się spełniły :) buziaczki <3 <3 <3
  • Miało być pięknych twarzach ;)
  • 7 lat temu
    Kochane dziewczynki życzę wam Roku bez trosk i zmartwień życia w miłości , przyjaźni i szczęściu .Aby najskrytsze marzenia znalazły swoje urzeczywistnienie ,a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech na ślicznych buźkach :) <3
  • 7 lat temu
    Kochane dziewczynki życzę wam Roku bez trosk i zmartwień życia w miłości , przyjaźni i szczęściu .Aby najskrytsze marzenia znalazły swoje urzeczywistnienie ,a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech na ślicznych buźkach :) <3
  • Ja również życzę Wam wszystkim dużo zdrówka w nowym roku! Oby był stokroć lepszy od poprzedniego... przesyłam dobra energie. Nie odzywam się zbyt często ale myślami jestem z Wami. Od wtorku wracam po 24m zwolnienia/macierzynskiego/wychowawczego. Obawiam się bardzo jak poradzę sobie bez mojej Kruszynki. W sumie od kiedy się urodzila nie rozstalam sie z nia nawet na dzień. Aj, pocieszam się ze nie ja jedna...


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat