Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    agnieszka76 mnie zaprosila wiec jestem..... Dostalam dzisiaj diagnoze-rak szyjki macicy 3B.... W ciagu 2 tygodni mam miec zrobiony tomograf,a potem chemia i radioterapia.... Boje sie....
  • 7 lat temu
    Olenka88 czy już coś wiadomo?
  • Witam, jestem tu nowa.... Przeczytałam cały wątek... Jestem przerażona!! 27 listopada odebrałam cytologie CIN 2/cin3, hsil później 6 grudnia kolposkopia z pobraniem wycinków ( przed miesiączka) i 3,5 tygodnia czekania na wynik... Dzisiaj zadzwoniłam i są w końcu wyniki. Mam się stawić osobiście do.godziny 13 stej bo trzeba je omówić z lekarzem.... tysiąc myśli w głowie... Szczególnie te najgorsze! Nie wiem jak wytrzymam do jutra. moje pytanie... Jak Wy odbieralyscie wyniki? Też musiałyscie je omawiać z ordynatorem? :/
  • Dziękuję trochę mnie uspokoilas ;)))) tylko dziwi mnie fakt, że jak moja koleżanka zadzwoniła to jej dali możliwość odbioru wyników do godziny 18 stej i mogła kogoś do tego upowaznic a ja jednak mam się stawić osobiście! w sumie jakby było źle to pewnie pilnie kazaliby mi się stawić a tak tylko powiedziała w jakich godzinach...
  • Ile my kobiety musimy w życiu przejść!!
  • Tak ogólnie to przez te ponad 3 tygodnie od kolposkopii starałam się w ogóle nie myśleć o wynikach. udało mi się o tym zapomnieć nawet chciałam, żeby wyniki były po świętach.... Ale w tym tygodniu się zaczęło. Codziennie aż do dzisiaj ból brzucha na samą myśl, że muszę zadzwonić, zapytać. a jutro jeszcze będę musiała tam iść!!! Santa Maryjo!!!
  • 7 lat temu
    Kochane Witajcie po świętach <3 mam nadzieję, że trochę odsapnęłyście podobnie jak ja i teraz na pierwszym planie jest dobre zakończenie mijającego roku nie ukrywając przy tym, że ten nadchodzący MUSI być a raczej NIE MOŻE być gorszy od obecnego ;) Każdą z Was ściskam osobno i pamiętajcie, że razem jesteśmy jeszcze silniejsze ! Witam na forum Ana67 i Justyna88 :)
  • 7 lat temu
    Witaj Justyna88, widzę, że nasz anioł Agnieszka76 już się Tobą zajęła. Wiele z nas czeka na jakieś wyniki i się zamartwia i denerwuje. Ja muszę czekać do 23 stycznia na Cintec i lbc jeszcze tak długo...trzymam za ciebie kciuki a uwierz mi tutaj jak dziewczyny trzymają kciuki to potem są same dobre wyniki ;) Olenka88 daj znać. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki <3
  • Tak tak już otrzymałam wsparcie psychiczne ;))) otworzyłam sobie buteleczke wina - Muszę się odstresowac ;) trzymajcie mocno kciuki ja też mocno mocno za wszy st kie dzielne kobietki trzymam ;* niech moc będzie z Wami ;****
  • Z nami ;****


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat