Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dona77 mocno w to wierzę!!! :)
  • 7 lat temu
    Ana67 witam na forum. Będę trzymać kciuki, żeby było dobrze i będzie zobaczysz. Kaa miło, że następna dziewczynka już po świętach też wróciła na forum. Razem zawsze raźniej. <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Justyna88 nie zamartwiaj się na zapas, różne ośrodki mają przeróżne zasady, choć jesteśmy na wątku RSM to każdy przypadek jest inny, z pewnością nas czytałaś i to wiesz. U Ciebie może okazać się, że zostaniesz skierowana na konizację i będzie po sprawie. Będziesz miała lekarza przed sobą to pytaj o wszystko co Cię martwi. Justyna88, Ana67 musicie wiedzieć, że na tym portalu w prawym górnym rogu jest BIO, tam możecie anonimowo wypytać o wszystko onkologów. Na nas też możecie liczyć i pytać o co chcecie. Każda jest na innym etapie w chorobie ale raźniej razem <3 <3 Agnieszka76 <3 <3 <3 <3 <3
  • Ja dzisiaj zadzwoniłam zapytać się o wyniki...a skąd za 2 tygodnie proszę zadzwonić i nas czeka się ok 5 tygodni... Super!szpital MSWiA w Warszawie na wyniki czekamy min 5 tygodni... także zadzwonię ok 12 stycznia... huśtawka trwa. Mam nadzieję,nie!ja to wiem,ze 2017 będzie moim najlepszym rokiem :D obecny rok był beznadziejny pod każdym względem,najgorszy...nawet pralka dzień przed Wigilią wysiafla i na biegu kupiłam nową ehhh
  • 7 lat temu
    Karo 2016 witaj po świętach. No to następna wyniki w styczniu. Kolejka się już robi. A pralka? bynajmniej funkiel nówka. Na pewno 2017 będzie lepszy. Musimy czekac :(
  • 7 lat temu
    Dziekuje za cieple przyjecie :) Dziewczyny mieszkam w UK i to jest dla mnie dodatkowe zmartwienie bo nie znam tu ani procedur ani na szczescie nikogo kto by tu przez to przechodzil. Chcialabym sie od Was dowiedziec jak moge przygotowac sie do chemii i naswietlan,jesli oczywiscie mozna sie do tego przygotowac,co jesc albo nie jesc.Co moge zrobic zeby czegos uniknac? Lekarz powiedzial tylko dbaj o siebie,a o szczegolach porozmawia po tomografi ktora ma byc w ciagu 2 tygodni. Podzielcie sie prosze doswiadczeniami.
  • Winko wypite, czekolada XXL zjedzona = humor poprawiony ;)) jestem dobrej myśli. Poza tym nic mi nie da zamartwianie się na zapas.. Muszę czekać Wszystkie czekamy.... Ciągle tylko czekanie a to cytologia, kolposkopia, histopat, konizacja Masakra!!! Twarde z Nas babki!!! Nie Ma co ;)))) Jutro moja wyrocznia, wierzę że będzie dobrze ;) Trzymam kciuki za Was kochane ;)))) Miłego wieczoru ja już zmykam spać ;))) to te winko hehe
  • ana67 na pewno znajdzie się na forum ktoś kto Ci pomoże ;) bardzo mocno trzymam kciuki za Twój powrót do zdrowia!!!!!!
  • 7 lat temu
    ana67 na forum obecna jest tasza27 która przechodzi przez chemię, niedługo się odezwie, poradzi, doradzi. Pamiętaj też o zakładce o której wspominałam (na niebiesko prawy górny róg) BIO bo tam znajdziesz onkologów, pomagają, odpowiadają profesjonalnie na nasze pytania i jeśli trzeba rozwieją wątpliwości a przecież nasze głowy czasami się uginają dosłownie od pytań. Ja chemii nie miała więc nie chcę się mądrzyć. Pozdrawiam wszystkie <3
  • Tak właśnie myślałam, że nie o mnie chodzi ;ppp nic się nie stało ;)) dziękuję za wsparcie ;);))))))))


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat