Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Ja też Wam życzę dziewczyny Zdrowych przede wszystkim, ale również radosnych, spedzonych w gronie rodziny Świąt :)
  • Dona77 dziękuję. Albo mi się wydaje albo jesteś niedaleko Viva Tatry. Kochane moje kobietki.Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam przede wszystkim zdrowia. Kochane.oby ten rok przyniosl nam jak najlepsze wieści. Uśmiechów na twarzy i wesołego serduszka kochane. <3 <3 <3 <3
  • Wszystkiego najlepszego z okazji mijających świąt a przede wszystkim zdrowia i samych dobrych myśli i wiadomości!!!
  • 7 lat temu
    Myślałam, że już żadna tu nie zagląda. Dorotakoz5 dziękuję i wzajemnie. Ja mam wyniki 23 stycznia cintec i lbc wiec dlugo jeszcze. Olenka88 jesteśmy na Harenda. Napisz kiedy masz wyniki bo chyba na dniach jakoś? A reszta dziewczynek pewno odpoczywa w gronie rodzin. Pozdrawiam jeszcze z Zakopanego :)
  • Hej Dziewczyny. Dorotkakoz 5 dziękuję ??wzajemnie. Dona77 no wyniki powinnam mieć w czwartek ?ale równie dobrze mogą być za 2 tygodnie.... Miłego wieczorku. Pozdrawiam cieplutko <3
  • 7 lat temu
    Olenka88 masz dla poprawy nastroju dzisiaj widok z Gubałówki
  • 7 lat temu
    Olenka88 masz dla poprawy nastroju dzisiaj widok z Gubałówki
  • Dona77 dziękuję Kochana <3
  • 7 lat temu
    Witajcie dziewczynki! Ale tutaj cisza. Ja melduje się już w domku. Brak nowych wieści. Ja muszę jeszcze dlugo czekać na wyniki cintec i lbc. Do 23 stycznia. To czekanie dołuje. Olenka88 odezwij się do mnie proszę na donwikmar@gmail.com
  • 7 lat temu
    agnieszka76 mnie zaprosila wiec jestem..... Dostalam dzisiaj diagnoze-rak szyjki macicy 3B.... W ciagu 2 tygodni mam miec zrobiony tomograf,a potem chemia i radioterapia.... Boje sie....


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat