Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Kaa wypoczywaj, baw się dobrze. Dużo zdrówka życzę i Wesołych świat ?
  • 7 lat temu
    Kaa miało być <3
  • 7 lat temu
    Miało być <3
  • 7 lat temu
    O jest :D
  • Kaa wypoczywaj Kochana. Oby ten czas przyniósł Ci wiele radości i spokoju. Wesołych spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia <3 <3
  • 7 lat temu
    Dziewczynki , ja właśnie zaczynam się szykować na wizytę do gina. Mam na 14-stą. Test Cintec i LBC. Potem długie wyczekiwania na wyniki...
  • kaa spokojnego wypoczynku, wszystkim Wam życzę Wesołych Świat, a od nowego roku samych dobrych informacji, wszystkiego najlepszego! Dona77 trzymam kciuki! Na pewno nic nie wykarze ani cintec ani lbc. Jestem tego pewna!
  • Dona77 i jak tam? Cos więcej powoedzial dr? Pozdrawiam cieplutko. <3
  • 7 lat temu
    Olenka88 EwelinaD tak, tak już dawno po wizycie. Teraz na spokojnie opiszę. Zapoznał się z moją dokumentacją wszystkie od 2010 roku. Powiedział, że na razie nie ma powodów do niepokoju. Pobrał Cintec i Lbc i to mu wystarczy. Wyniki dopiero 23 stycznia. To mój nowy ginekolog. Wizyta była długa, ale dla mnie ważna. Teraz na spokojnie mam czekać na wyniki. No i się nie zamartwiać bo nie ma na razie powodów. On będzie do mnie dzwonił. Wytłumaczył mi wszystko. Omówił sprawę tego testu hpv mRNA. Więc nie mam się na razie martwić. Dziewczynki życzę spokojnego wieczoru i miłej nocy. Która jutro robi kawę rano? <3 :D
  • Kawa wypadła na mnie - zapraszam :) Przy kawie moje przemyslenia nt wyników :( Jak to blondynka odsuwałam te mysli od siebie, tak samo było z operacją, zaczełam sie bac jak czekałam na winde wiozącą mnie do sali operacyjnej...tam już trzesłam sie ze strachu, ale o ból, że nie zasne, a lekarz zacznie :) Na szczeście lekarz trafił mi sie najlepszy nie odczuwam dolegliwości,ale gonitwa myśli co zrobie ja wyniki bedą złe??? Dopiero 5 stycznia mijaja 3 tygodnie...wtedy moge zadzwonic i jak bedą gotowe umówią mnie na wizyte z lekarzem-oni nie spiesza sie-ich to nie dotyczy. Oby ten okropny 2016 rok skończył sie jak najszybciej mam nadzieje-nie wiem to, ze 2017 bedzie dla mnie najlepszym rokiem i wszystkim wspaniałym kobietkom to życze :D :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat