Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Dziewczynki <3 ubieranie choinki, pakowanie prezentów i walizek. Ostatnie zakupki i pranie. W piątek rano wyjazd na całe święta do Zakopanego. Życzę wam zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia. <3 <3 <3
  • Witajcie Dziewczynki. Dona77 ja w Zakopanem byłam w lecie. :Pchcialabym jeszcze zobaczyć je zima. <3 <3zrob jakąś fotkę i wklej dla pocieszenia. U mnie prezenty spakowane <3mieszkanko ozdobione. Jeszcze tylko choinka jak Synek pójdzie spać to się za nią wezme
  • No i został tydzień do wynikow <3 <3
  • 7 lat temu
    Już jest
  • 7 lat temu
    Olenka88 na pewno prześle focię :D Trzymam kciuczki za wyniki. Ja mam dopiero 23 stycznia, ale będę wytrwale czekać.
  • Olenka88 slicznie zapakowane prezenty. Ja też dzisiaj ogarnełam ten temat. Moje wyniki beda po 5 stycznia...ehhhh
  • Jenyyy Ale jestem do tyłu!! ! Ale to wszystko przez ta gorączkę świąteczna!! Wszystko zaraz przeczytam a szczególnie Ciebie Karo mam nadzieje ze znajdę tam wszystko o tym czy boli czy nie boli i czy mam się bać?! Wyniki będą na pewno dobre dostaniesz je pochwalisz się mam i ja z takim pozytywnym nastawieniem pojde na zabieg 11 stycznia :D
  • Kochane, z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim ZDROWIA, ZDROWIA ,pogody ducha i samych dobrych wieści! Oby ten rok 2017 był o strokroc lepszy od obecnego! :D
  • Ja też życzę Wam kobietki spełnienia marzeń i radosnych, rodzinnych świąt <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Specjalnie dla Olenka88 widok z tarasu Dla wszystkich dziewczynek serdeczne pozdrowienia z Zakopanego


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat