Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Kaa super;) brawo i bosko;) dzwoniłam jak to ja do lekarza i p. W recepcji powiedziała ze sorry ale w czwartek będą wyniki. No tak jej wygarnelam, że masakra!!! I tyle mojego....bo tak czy inaczej czekać trzeba..na raka jak na raka to ja Napewno nie padnie ale na zawał jak Boga kocham tak;)
  • 8 lat temu
    emi83 w sumie babka w recepcji nic nie winna,że tyle to trwa ale swoją drogą na dobre wyniki warto jeszcze te dwa dni poczekać emi83 <3 <3 Tyle się czeka na te wyniki więc wynika z tego,że tyle kobiet choruje ??? bbrr
  • 8 lat temu
    Dziewczyny nie było mnie długo i musiałam nadrobić. Kaa gratuluję, Agnieszko76 Tobię również:) Emi83 ja potrzaskałam talerz jak mnie spławili z tych nerwów, jeśli jakiegoś Ci nie szkoda...uwalnia to trochę od emocji tylko nie w ścianę bo dziury zostają(ja musze moją zatynkować:P) Justyna pamiętam o wizycie kciuki będą :) Słońce wyszło, kasztanów się nadźwigałam, z dziećmi lepiej.
  • 8 lat temu
    Szkoda gadać o tym czekaniu. Nie mogę walić talerzu bo się smark kręci okropnie. Kurcze. Ja muszę sobie znaleźć zajęcie na dwa dni do czwartku. Jakieś propozycje dziewczynki? :) Justyna? Jak sytuacja?
  • Kochaneeee? juz mowie :) torbiel pękła ...wynik cytologi 2!!:) jajniki w normie:).. markery przez torbiel mogły takie byc :) aleee.. kontrola za 6 tyg markerów jak trochę wzrosną to operacja .. póki co spokój i kontrola :) dziękuje wam kochane !!
  • 8 lat temu
    Suuuuperr!!!! Gratuluję Tobie i Mamie!! bardzo się cieszę, bardzo bardzo :) Tydzień dobrych wiadomości :D hurra:D Emi zobacz tydzień dobrych wyników!!! będzie dobrze <3
  • 8 lat temu
    Emi a może napiszesz za mnie raport ? :P
  • 8 lat temu
    Justyna super;)) bardzo Wam obu gratuluję do rych wieści. Obysmy tylko takie czytaly;) normalnie ostatnio same dobre wieści. Oby moje takie byly;)
  • Justyna89 witaj. Gratuluję wyników. O ile dobrze pamiętam to wyniki mamy? Cieszę się przeogromne że coraz więcej ludzi dostaje szansę i dobre wiadomości. Zdrówka dla Wszystkich Kochanych Kobietek na całym świecie. <3
  • 8 lat temu
    Evela jasne ,ze napisze,tylko powiedz jaki raport;) Agnieszka no z tego co widzę to innej opcji nie ma;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat