Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    ale dupa!! to nie realne, krok w przód dwa w tył, niech to wszystko szlag trafi!! Spijcie dziewczyny wyśpijcie się za mnie!
  • Witajcie dziewczynki. <3ciesze się że kolejna Kobietka otrzymała dobre wieści. Ja mam pytanie do Kobietek po konizacji... Otóż od 3 miesięcy skraca mi sie cykl miesiączkowy z 33-35 dni do 25-26 dni. Od konizacji minęło 8 miesięcy i nie wiem czy mogę to z tym łączyć. Pozdrawiam serdecznie <3
  • 8 lat temu
    EvEla co jest???gadaj!!
  • 8 lat temu
    Emi dzieci w szpitalu na izbie wylądowały, angina i zapalenie krtani ale podejrzewali płuca. Po prostu człowiek osiwieć może. Dobrze już, mają leki, reszty muszę się dowiedzieć, są u matki. Olenka88 nie znam odp na Twoje pytanie. Może warto spytać lekarza. Miłego dnia kobietki <3
  • 8 lat temu
    evla co ty robisz i czemu nie śpisz ??
  • 8 lat temu
    evla już doczytałam dalej/poszło na drugą stronę, najważniejsze że to nic gorszego, zaczyna się jesień a w sumie nadal ciepło i nie bardzo wiadomo jak się poubierać z rana skoro potem ciepło... Ja ciągle jestem szczęśliwa wczorajszymi naszymi wynikami a dzisiaj mam usg piersi :D bo o te dwa skarby też badać i sprawdzać trzeba <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    młoda zaraz do szkoły muszę odprowadzić. Ta też ma kaszel. zwariować można
  • 8 lat temu
    Olenka88 witaj a napisz dzisiaj teraz do BIO (prawy górny róg), tam powinni pomóc i odpowiedzieć <3
  • 8 lat temu
    Kaa no pewnie że tak, z dobrych wyników trzeba się cieszyć. Co do piersi popieram w 100%. Ja też się cieszę 10%mojej głowy. Daj znać oczywiście po badaniu że wszystko ok. :)
  • Dzień dobry dziewczyny :) Evla Ty to masz 3 światy :) ale niestety wirusy się zaczynają.. także będzie dobrze :) Dzisiaj ja mam stresujący i nerwowy dzień..niby myślę pozytywnie i jakoś się nie martwie..ale w głębi się boję...ehhhh...


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat