Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    emi83 w Sopocie mieszkasz? Cudnie tam u Ciebie <3 nawet jak wieje. A ja jestem na południu i tu całkiem całkiem. Uważajmy,żeby nas nie podwiało,ciepłe majty i do przodu hi hi
  • 8 lat temu
    Kaa Ty z południa a dokładniej? Ja nie wiem jak Wy, ale pije kawusie nr 2:P
  • 8 lat temu
    evla zapraszam do Wrocławia :D
  • 8 lat temu
    Ooo to nie jest pierwsze zaproszenie do Wrocławia :P będę, na pewno w końcu się wybiorę jak już wszystko się cudnie ułoży :)
  • 8 lat temu
    My po zakupach i fryzjerze z maluchem ;) a oto nagroda;
  • Witam was dziewczynki :) u mnie deszczowo za oknem :( brrr... nie lubię :) Emi pamiętam o Tobie także od razu pisz co i jak :) ale mi smaku zrobiłaś tą kawa i lodami... mniam :) Wrocław --> moje ulubione miasto na zwiedzanie :) ten klimat :) z moją drugą połówką bardzo lubimy tam jeździć :) Buziakii <3
  • 8 lat temu
    Justyna89 ten dzień nadejdzie dopiero jutro niestety. Dziś zabija czas...gotowaniem sprzątanie zakupami itp...;) jest okej;)
  • 8 lat temu
    aaaaa....nie wiem w co ręce włożyć :/ szał...:P
  • 8 lat temu
    Evla a ja dziś jak na złość mam luz;) pomoc Ci???
  • 8 lat temu
    Pewnie. Poprasujesz? Własne skończyłam robić stroili jesienne...lekcje odrobione, aaa i raport dalej leży :/ mój u byłej żony...szlag mnie trafi... Emi ide się "dotlenić" :P


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat