Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Evela tak mi przykro, że jak nie urok to ...przemarsz wojsk. Mam nadzieje, ze się ułoży. Mimo wszystko ciesz się z dobrych wyników;) jeszcze raz gratuluję kochana;))) kciuki jeszcze fioletowe;) Justyna a Ty masz dziś wyniki?? A tak w ogóle to dzień dobry dziewczynki. Robie kawke. Po szarlotke zostały tylko brudne blachy;)
  • 8 lat temu
    Hej:) Dziś pocieszająca kawka z ciachem u znajomej z załatwianiem spraw formalnych. Przyjemne z pożytecznym. Leje. deszcz u mnie ciągle, a u Was? Justyna o 18 wszystkie kciuki będą zaciśnięte :) <3 <3
  • Kochane :) u mnie zza oknem słonko świeci mam nadzieję, że pozostanie ze mną do wieczora :) emi wyniki tzn diagnozę mam mama --> odbiór cytologii itp + ROMA nieprawidlowa +torbiel na jajniku.... mam nadzieję, że się gnój zmniejszył :[ Ja za to herbatkę z cytrynką :) Lecę pracować, ale wrócę do was :) Miłego dzionka :)
  • 8 lat temu
    Justyno przepraszam, ze nie pamiętałam. Trzymam kciuki;) A wszystkim życzę miłego dnia. Moj jest strasznie pochmurny...jutro wyniki. Ostatnio powiedzieli mi tylko, że sa złe. A jutro mają powiedzieć jak bardzo złe..no i mnie dopada pomału. Na zajęcie się czymś aby przeczekać. ..nie mam siły. Buziaki dziewczyny.
  • 6 dni temu mialam zabieg loop w znieczuleniu miejscowym i wszystko ok, zero plamien tylko martwi mnie jedno bo juz 3 dni temu powinnam dostac okres a nie mam. Druga rzecz to czuje dziwny zapach. To normalne czy dzwonic do gp?
  • 6 dni temu mialam zabieg loop w znieczuleniu miejscowym i wszystko ok, zero plamien tylko martwi mnie jedno bo juz 3 dni temu powinnam dostac okres a nie mam. Druga rzecz to czuje dziwny zapach. To normalne czy dzwonic do gp?
  • 8 lat temu
    hej ho moje piersi czyste " że tak się wyrażę" :D
  • 6 dni temu mialam zabieg loop w znieczuleniu miejscowym i wszystko ok, zero plamien tylko martwi mnie jedno bo juz 3 dni temu powinnam dostac okres a nie mam. Druga rzecz to czuje dziwny zapach. To normalne czy dzwonic do gp?
  • 6 dni temu mialam zabieg loop w znieczuleniu miejscowym i wszystko ok, zero plamien tylko martwi mnie jedno bo juz 3 dni temu powinnam dostac okres a nie mam. Druga rzecz to czuje dziwny zapach. To normalne czy dzwonic do gp?
  • Kaa dziękuję jak zwykle zapominam o tej mozliwosci. <3 emi83 niestety lekarstwa na tego rodzaju lek nie ma kochana. Jutro nadejdzie szybciej niż myślisz. Powodzenia 3mam kciuki. Agnes 40 okres może się spóźnić bo zabiegu ale z tym zapachem to radzilabym zadzwonić na izbę przyjęć badz do lekarza czy przypadkiem jakiejś infekcji nie ma. Pozdrawiam cieplutko Kochane <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat