Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Hm...Dziewczyny! Odkąd tu jestem, jest mi lżej, wiem więcej i mniej się boje. A dzięki Wasze mu wsparciu czuje się bezpieczniej. To CUDOWNE uczucie. CUDOWNE!!
  • 8 lat temu
    W życiu nie zostaną. Ile bym nie zrobila;) chyba, że napiszę na nich karteczkę " policzone";) ale w czwartek mogę od nowa;) hm...w czwartek zrobię rano sernik taki ucierany, żeby było więcej roboty;)
  • 8 lat temu
    Tym bardziej, że w czwartek idzie do przedszkola i będę sama...to może okna...bo na zakupy nie dam rady; ( zresztą ja należę do tych kobiet, dla których tzw szopiing jest katorga;) co innego sklepy z pierdolami do domu. Tam jestem w swoim zywiole;) a no i kosmetyczka - normalnie ozenilabym się z moją jakbym mogła bo taki masaż robi, że hej;)
  • 8 lat temu
    Aga a gdzie mam wpaść? ?;) tak, kuchnia to moja pasja;) ale jak mam klepac kotlety to tez traktuje to jak obowiązek. .na szczęście w weekendy szaleje i uwielbiam to;) a chyba najbardziej lubi to mój połowek ;) w sumie to my oboje lubimy pichcic; ) najlepiej razem;)
  • 8 lat temu
    Heheh;) ogólnie mój też ale jak oboje się bierzemy to jest fajnie;) ale powiem Ci w tajemnicy;) na zmywarka jest niezastapiony;) O matko ja Gdańsk, to kawałek mamy;)
  • Emiiiii ja ci mowie ze jutro wrocisz i bedzie dobrze :) .. wiecie co ? To dzieki wam.. jechalam z nastawieniem ze bedzie dobrze.. tak jak sie zawsze denerwowalam tak spokoj ... kolejne nerwy za 6 tygodni, bo kolejny raz markery :) mówiłam mamie o was :) że takie z was fajne dziewczyny :) a kiedy ta kawa w realu ? To sie przylacze :))) usciskiiiii:)
  • 8 lat temu
    Dzień dobry dziewczynki;) kawke robie;) Spotkanie w realu byłoby super;)
  • 8 lat temu
    Dzień dobry Wszystkim:) Emi83 cudna istoto kawusia :) miodzio że tak powiem:D Jak się miewasz? Fajnie, to fakt <3
  • 8 lat temu
    Heheh Fajnie;) Zaraz jadę z młodym na zakupy jesienno zimowe;) masakra; ( tym samym paczki przekładam na jutro;) Wiecie, że mi molo w Sopocie rozwala tak piździ;) :P
  • 8 lat temu
    O żesz :P u mnie na śląsku pada...fuj:P jeszcze się nataszczyłam kasztanów do szkoły. Nie pytać o wagę proszę. Się zgrzała, a tu wieje... bleee....brzydka jesień, wole ta złotą słoneczną tą piękną <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat