Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Drogie Panie!!! W nadchodzacym Nowym Roku zycze Wam zdrowia, szczescia, pogody ducha, wytrwalosci w noworocznych postanowieniach, i ogromu sily by wyjsc na przeciw chorobie. <3wszystkiego dobrego Kobietki kochane.!!! <3
  • Kochane wszystkiego dobrego ZDROWIA i tego co do szczescia wam potrzebne :)
  • Kobietki witajcie w nowym roku :) Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim duuuuuuzo zdrowia :) pomyslnosci, wytrwalosci w dazeniu do wyznaczonych celow, duzo milosci, cierpliwosci i wszystkiego co Sobie tylko wymarzycie :* :* <3 <3 <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Witam w 2016roku. Obyśmy były zdrowe i nasze wyniki na które tak zawsze długo czekamy będą tylko i wyłącznie bardzo dobre. Oby ten obecny 2016rok był szczęśliwy i pomyślny w życiu osobistym i zawodowym.
  • I jak Kobietki spedzilyscie Sylwestra? Ja w domku, z rodzina, bezalkoholowo. Imprezke trzeba bylo odwolac bo ani pic ani tanczyc nie moglam <3 ale za rok na pewno bedzie balanga- musi byc haha B)
  • Hejka :) Najlepszego w nowym roku dziewczyny :) Oj Olcia ja duzo nie wypilam zmieszalam piwo z wodka hmm nie pamietam jak dotarlam do domu...scielo mnie niezle z nog hehe ale dzis bylo wporzadku nawet kaca nie mialam :) dzis z moim dziadem siedze i sacze drinka nie mysle o problemach...trzeba sie odprezyc.
  • Kochane moje życzę Nam wszystkim w tym Nowym Roku duuuuuuuuuuuuuużo zdrowia a reszta sama przyjdzie :)
  • sierotka napisała 3 sek temu Zapraszamy na kolejne spotkanie forumowe w terminie 11-14 lutego w Kudowie Zdroju .Spotkanie z częściowym dofinansowaniem :D w gronie osób walczacych z rakiem i osób wspierających.W sprawie spotkania proszę o info na pocztę:bvoman@gmail.com .Czekamy na deklaracje wyjazdu w nieodwołalnym terminie do 8 stycznia 2016.Zapraszamy :D
  • Witam moje Kobietki. Powoiedzcie mi prosze czy po wycinkach mieliscie tak jakby napuchniety dol brzucha i bolacy? Juz prawie nie krwawie ale taki bol i dyskomfort zostal...
  • Olenka Ja juz nie pamietam czy bolal mnie brzuch po wycinkach, ale wiem, ze dlugo mnie klula mnie szyjka, czulam w srodku jakby ktos mi szpilki wbijal...


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat