Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Jade wlasnie do lekarza na kontrol, jestem ciekawa co mi powie ;)
  • Basiu trzymam kciuki <3 daj znac jak bedziesz juz po wizycie. Pozdrawiam cieplutko <3
  • Paula tak rodziłam mam super córeczkę teraz pod koniec stycznia będzie mieć urodzinki 8lat kończy mój mały pyskacz :) a brzuch mnie boli dalej...nie poszłam do lekarza jestem pewna że dostałam okresu...Miłego wieczoru :)
  • Paula tak rodziłam mam super córeczkę teraz pod koniec stycznia będzie mieć urodzinki 8lat kończy mój mały pyskacz :) a brzuch mnie boli dalej...nie poszłam do lekarza jestem pewna że dostałam okresu...Miłego wieczoru :)
  • Hej :) Ja juz po wizycie ;) wszystko zagojone...a martwilam sie bo ciagle leciala ze mne jakies zolte uplawy, ale moj gin mi wyciagnal szwy i powiedzial ze to od nich taka wydzielina ze teraz napewno juz nie bedzie. Cytologia za 5 miesiecy i jak przestane karmic to i usg piersi trzeba zrobic. A co tam u was??
  • Olenka a Ty rezonans mialas wykonany w zwiazku z szyjka ??
  • Paulina86 a co Ci powiedzialam o następnej ciąży ?bedziesz.mogła mieć bez problemu?bo u mnie powiedziala.ze na.jednym zabiegu może się nie skończyc a każdy kolejny jest ryzykowny... :-(
  • Ufff Basia to super oby tak dalej :) Paula nikt mi nic nie mowil jak moze przebiegac nastepna ciaza hmm puki co nie planuje moze kiedys bede zalowac ale zycie...mi z tego co wiadomo mialam dosc spore wycinki pobrane na elektrokonizacji ja sie nie znam ciezko jest mi to ocenic pujde do ginusia to wszystko wypytam :)
  • Paula Ja Tobie odp co mi lekarz odp. Na moj komentarz ze ma wycinac ile wzlezie bo ja juz wiecej dzieci nie planuje (mam juz dwojeczke) to mi odp. ...spokojnie, za kilka lat moze Pani sie odwidziec ;)... Paula nie martw sie na zapas...poczekaj na wynik po konizacji. Nawet po wysokiej konizacji mozna zajsc i donosic ciaze, teraz sa takie patenty na slaba szyjke, ze spokojnie ...tyle ze bedziesz pewnie musiala przelezec i byc pod opieka dobrego ginekologa. Ja sama mialam dwie ciaze zagrozone ;) przelezane plackiem bo szyjka juz puszczala w 5 miesiacu ;)
  • Basiu ja mialam rezonas glowy plus angio tetnic mozgowych. Mam czeste zawroty glowy glowyod kilku lat i dretwienie lewej strony twarzy i musze to zbadac. <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat