Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • To ja jak zwykle mam pod gorke haha
  • 8 lat temu
    Olenka88 ja po wycinkach i po konizacji nie odczuwałam bólu chociaż obawiałam się co i jak bo można sobie wyobrazić jak to przecież wygląda. Do tego niewiele krwawiłam, w zasadzie to plamiłam. Bardziej skupiłam się na tym, żeby szwy mi nie puściły. Ale wiem, że niektóre pacjentki odczuwają ból. Będąc na oddziale mówiła mi lekarka, że to może zależeć od ogólnej dyspozycji itp. Póki niewiele czasu od zabiegu minęło to nie martw się. Na tym portalu można też poradzić się (anonimowo) lekarzy, ja skorzystałam z ich dyspozycyjności i w kilku kwestiach mi pomogli, doradzili, wytłumaczyli.
  • Dziewczyny dziekuje. Kaa serio? Nie wiedzialam. Ograniczylam te forum tylko do pisania z Wami hihi poczytam i popisze:-D <3 :-*
  • 8 lat temu
    Olenka88 serio serio. W górnej zakładce masz "biuro interwencji onkoloicznej". Szczerze polecam bo co fachowa pomoc to fachowa pomoc. :D
  • 8 lat temu
    Olenka88 serio serio. W górnej zakładce masz "biuro interwencji onkoloicznej". Szczerze polecam bo co fachowa pomoc to fachowa pomoc. :D
  • Dzien dobry <3 <3 <3
  • Hej Basiu <3
  • Hej Agniesiu. Juz nie krwawie, bol w dole brzucha jeszcze jest- ale ogolnie brzuch to mnie boli od kilku miesiecy takze jak dla mnie jest ok. Dziekuje za zainteresowanie <3
  • Milego Dzionka dziewczyny w ten mrozny dzien :) Olenka super ze wracasz do formy :)
  • Hej kobitki :) co slychac ?? Co tu taka cisza ?? ;) jak sie czujecie?? Olenka fajnie, ze juz lepiej sie czujesz :* ciekawe czy 12 beda juz wyniki ? No i jutro znowu wolne ;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat