Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Hej Basiu. Tez jestem ciekawa czy beda juz wyniki. Ogolnie juz mam dobry humorek, dzisiaj sobie troszke pobiegalam truchcikiem, nie duzo ,2km. Od razu mi lepiej. Hhihi <3 pozdrawiam cieplutko
  • No Ja dzisiaj wylazlam z domu z mala wozkiem na 2 godz.spacerek to szczerze wam powiem wszystko w nosie mi pozmarzalo hihihi ;)
  • Dobry wieczor moje Kochane <3 kolorowych snow Wam zycze :)
  • 8 lat temu
    Hpv 18 cin 3 gr kto mial :D
  • 8 lat temu
    apolla cześć, ja miałam IA-I głębokość nacieku do 3 mm, średnica zmiany do 7 mm, cechy hpv,cin3,stopień złośliwości 3 piszę MIAŁAM bo niedługo minie 3 miesiąc od radykalnej operacji ;)
  • Ja mam hpv 31, 51 i 82 ale ktory cin dowiem sie okolo 12 stycznia. Jestem po wycinkach do hist-pat
  • Witam kochane kobietki ;-) znowu weekend ja dziś miałam pobierana krew juz niedługo konizacja powiedzcie mi czy miałyście robione markery nowotworowe?
  • 8 lat temu
    a ja w przyszłym tygodniu idę na pierwsze badanie po operacji i nie ukrywam, że boję się choć w sumie nie mam powodu.Fakt faktem stresik jest... :(
  • Kaa bedzie dobrze. Juz najgorsze masz za soba Kochana. Pozdrawiam cieplutko. <3 <3 <3
  • Paula92. Ja nie mialam ale lekarz mowil mi o badaniu CIN TEC- onkolog u ktorego bylam sie poradzic. Tylko dodal ze to sie prywatnie robi. I czekam na wyniki histopat i jal beda nie jasne to od razu zrobie to bad. <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat