Zmiany w cystoskopii

20 dni temu
Witam czy ten opis cystoskopii to już wyrok? " Wprowadzono resektor do pęcherza moczowego. W szyi pęcherza moczowego lity naciek obejmujący ujscia moczowodów obustronnie. Wyresektowano resektorem bipolarnym zmiany podejrzane. Dotarto do moczowodow obustronnie do których wprowadzono cewniki DJ. Koagulacja loży. Cewnik do pęcherza." Badanie było wykonane po uwidocznieniu zmiany w obrazie USG. Morfologia crp w normie, Brak krwi w moczu w badaniach w ostatnim roku. Jedyny objaw od miesiąca to ból lędźwi. Pacjent to mój mąż lat 46. Lekarze dają nadzieję że zdarza się naciek bakteryjny...czy to wyrok???
3 odpowiedzi:
  • 19 dni temu
    Zadecyduje wynik badania histopatologicznego pobranych wycinków.
  • 19 dni temu

    Tak, to wiem, tylko czy ktoś spotkał się z taką sytuacją, że po takim opisie zmiana nie okazała się zmiana onkologiczna tylko np bakteryjną?

  • 3 dni temu
    Cześć wszystkim! Dziś chcę podzielić się swoim doświadczeniem z gry na oficjalnej stronie kasyna Rabona w Polsce. To niesamowite miejsce dla miłośników hazardu! Tutaj znajdziesz ogromny wybór automatów, gier stołowych i krupierów na żywo. Szczególnie podoba mi się ich różnorodność gier od najlepszych dostawców, takich jak NetEnt, Microgaming i Play'n GO. Co sprawia, że ​​Rabona różni się od innych kasyn? Po pierwsze, istnieje po prostu wygodny i intuicyjny interfejs, który pozwala szybko znaleźć ulubione gry. Ponadto strona oferuje hojne bonusy nowym graczom i stałym klientom. Ich program lojalnościowy jest naprawdę imponujący! Jeśli kochasz emocje i chcesz spróbować szczęścia, polecam zapoznać się z informacja o kasynie Rabona. Tutaj na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie. Koniecznie podziel się wrażeniami po wizycie!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat