Rak szyjki macicy (leczenie bez operacji) a skutki ubocznymi leczenia

13 lat temu
Raj szyjki macicy (bez operacji leczenie: radiochemioterapia i brachyterapia) - po 5 mies jak radzic sobie ze skutkami ubocznymi leczenia jak np drazniace wezły chłonne, jajniki, wieczne wzdecia i gazy, wiecznie pełny pęcherz? Kto moze pomóc?
1078 odpowiedzi:
  • Czas leci..... Witam was kobietki. Nikt się nie odzywa,czasu brak,kontrole,no i coraz bliżej święta ?,powie ktoś,ale zleciało,kolejny rok za nami. Moja mama po kontroli 10listopada była,niby ok.,dostała skierowanie na kolposkopie znowu....przekrwienie przedniej części pochwy.....znowu stres strach .kolejna wizyta pod koniec marca,wiec wczesniej trzeba to badanie zrobić. U nas reszta po staremu,odwiedziła nas siostra z majorki z narzeczonym,w październiku 2016roku ślub i chrzest na Majorce,oby bylo wszystko ok,żebyśmy mogli polecieć,ja mąż dzieci,mama i babcia 81lat :) Dzieci łobuzują coraz bardziej,czasami ręce mi opadają....teraz chodzimy na roraty codziennie na 7,dzieci od z lampionem,a ja pamiętam w modlitwie o wasze zdrowie,chociaż znamy się tylko wirtualnie...modlitwa potrzebna jest każdemu. Czekam na meldunki kobietki.zdrówka dla was. Pozdrawiam.
  • 8 lat temu
    weronika85 a moglabyś mi napisać czy twoja mama miała operację i kiedy, sorki ale nie jestem na bieżąco ;)
  • Nie kaa moja mama miała stadium 3b....niestety nie operacyjne. Jest po radiochemioterapii radykalnej,i po 5 brachyterapiach. Diagnoza we wrześniu 2011 r.,leczenie zakończone w styczniu 2012r.
  • 8 lat temu
    weronika85 życzę Twojej mamie zdrowia, zdrowia i raz jeszcze zdrowia. Tobie i dzieciakom szczęścia !! Święta to cudny czas. Teraz człowiek podwójnie to docenia :D
  • W tym szczególnym dniu życzę Wam wszystkim zdrowych i pogodnych Świat Bożego Narodzenia, a ten czas spędzony w gronie najbliższych niech napełni Wasze serca spokojem i radością. A w nowym roku niech narodzone Dziecię obdarzy was Was miłością i niech się spełnią Wasze marzenia te duże i te najmniejsze skrywane głęboko w sercu:)
  • No w końcu ktoś tu zawitał! Radosnych Świąt Bożego Narodzenia,spędzonych w rodzinnym gronie,w cudownej atmosferze....a na Nowy Rok 2016,życzę wszystkim przede wszystkim zdrowia,bo reszta jakoś się ułoży,jak ono dopisze!!! Pozdrawiam serdecznie wraz z całą rodzinką
  • 8 lat temu
    Ja rowniez zycze wam duzo duzo zdrowia, i w Nowym Roku samych dobrych wynikow. Pozdrawiam. :D
  • Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia samych dobrych wiadomości w Nowym Roku.Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny
  • 8 lat temu
    Witajcie kobietki! Życzę nam wszystkim w nadchodzącym roku tego, czego pragniemy najmocniej - ZDROWIA!!!! O resztę powalczymy z ochotą same. Obyśmy meldowały się w komplecie długie lata i dodawały otuchy tym, które walkę rozpoczynają. Wszystkim zmagającym się z chorobą życzę dużo siły, bo walka jest do wygrania! Dobrego Roku 2016, pełnego radości, pomyślności i nadziei. Feliz.
  • 8 lat temu
    Melduje sie dziewczynki ;). Jestem po Tk wynik odbiore jutro i od razu na wizyte kontrolna. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Cytologia chyba ok bo nikt do mnie nie dzwonil :). Pozdrawiam cieplo. Zycze mnostwo zdrowka na nowy rok. :*


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat