Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Patka, trzymam za łapkę:))

  • trzymam za łapke, oderwij sobie myśli!

    Przecież nie może być źle!!

    I nie martwimy się na zapas, to reguła!

  • kurdę to oczywiste:)))

  • Fantastyczna wiadmość:))

    Następna też taka będzie 😍

  • 6 lat temu

    witaj 

    I tak trzymac :)

  • Ale się cieszę, Patka! Tak miało być 

    yuuupiii!!!

  • Tak.
  • przepraszam, że tak późno

    czas za szybko leci

    mammografia i usg idealnie:))

    wielka, wielka ulga!!

  • witam Was wszystkie, nie wiem gdzie sie zwrócić z moim problemem wiec pisze tutaj, może ktoś mi doradzi co robić dalej.

    Otóż dwa miesiące temu wyczułam sobie guzek w piersi, oczywiście byłam u ginekologa na usg i stwierdził, ze w usg nic nie widać. Miesiąc pozniej poszłam do innego ginekologa bo jednak nie dawało mi to spokoju i znowu usg nic nie pokazało, gin stwierdziła, ze to pewnie gruczoł albo żebro, a szczerze mówiąc nawet nie wyczuła palpacyjnie o która zmiane mi chodzi. Dodam jeszcze, ze mieszkam w De. W tamtym tyg przyjechałam do Polski i umówiłam sie do onkologa-chirurga i znowu to samo, doktor wyczuł guzek, a nawet kilka ale na usg znowu nic. Za 3 miesiace jak przyjade kazał przyjść do kontroli. I teraz sama nie wiem co robić? Myśle jeszcze o rezonansie ? Doradźcie proszę 

  • Witam Wszystkich, 

    Pisze do Pań, które posiadacie olbrzymią wiedzę i doświadczenie jak walczyć z tą chorobą. Moja siostra (41l) ma raka sutka. 5 dni temu okazało się, że ma przerzuty do kręgosłupa. Siostra jest załamana. Szukam sposobów na podniesienie jej na duchu bo to podstawa w leczeniu. Będę wdzięczna o jakiekolwiek porady związane z leczeniem, sposobem żywienia i inne aktywności które pomogły Wam w walce z rakiem. 

    Czytając wpisy wyżej jestem dobrej nadziei, że wszystko ułoży się tak jak powinno ;)

    pozdrawiam cieplutko ;)



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat