Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Elza dalej mnie boli piers I bilzna .czerwona nie jest ale nieraz zlapie mnie silny bol tylko nie caly czas I narazie nie wiem co robic minelo 5 tygodni moze jeszcze poczekam jak nie przejdzie to pojde sprawdzic. ..

  • lepiej sprawdzić

  • Dziewczyny jestem po mamografi i nie wiem czy mam się cieszyć czy też nie. W mamografi nic nie wyszło w piersi, natomiast pod obydwoma pachami są powiększone węzły chłonne. Sama nie wiem co o tym myśleć, w usg zmiana była widoczna i w dotyku również czuć guzka. No i te węzły chłonne hmmm. W środę idę z wynikami do lekarza, zobaczę co mi powie :).

  • Koniecznie napisz jutro, co Ci powiedział

    I wiem, że to parwie niemozliwe, ale postaraj sie nie martwić na zapas

    ściskam serdecznie!

  • Andzela po raz drugi co po badaniach ?

  • Zostało kilka dni do szpitala to już w środę..i trochę chyba panikuję.Czytam i czytam i chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was spotkała się że w biopsji wychodził brodawczak a po chirurgicznym usunięciu okazało się że to rak?Niewiem na ile dobrze wyczytałam że nie zaleca się usuwania brodawczaków przez biopsję mammonotomiczną ,a ja w żaden inny sposób nie miałam ich nigdy usuwanych.Teraz jest pierwszy raz  może przez to sie denerwuję.Miał ktoś jeszcze usuwane brodawczaki może zechce się podzielić informacją na ten temat.Pierś boli,wyciek przezroczysty,mleczny i zielony który trwa od 2011 roku.I w końcu mam nadzieję że mi pomogą.Może zechce ktoś udzielić mi informacji.Dziękuję

  • Andzela po raz drugi ODEZWIJ SIĘ W KOŃCU 😨Jestem do 12 grudnia tutaj 😨 

  • Nie.
  • Hej dziewczyny :). Lekarz mówił że będzie obserwował to i co jakiś czas mam chodzić na kontrolne usg i to tyle. No chyba że by coś się działo to mam przyjść natychmiast. Trochę mnie to dziwi że nie zainteresowały go te węzły chłonne.

  • drogie koleżanki niedługo święta, życzę  Wam żeby były spokojne i wesołe i żeby myśli pt. a czy to moje ostatnie? nie miałyt wstepu do głowy!!!!

    ściskam Was najserdeczniej!



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat