Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Patka 

    trzymaj sie 

    remont to zuo!!!:pp

  • https://faqrak.pl/article/stos...

    Co sądzicie ? ciekawy artykł w Magazynie tutaj :) 

  • mam pytanie moze ktos mi doradzi minol miesiac od usuniecia brodawczaka a

    Ja dalej czuje bol I takie dziwne szczypanie tam gdzie blizna i brodawka I nieraz boli mnie cala piers I nie wiem czy to normalne czy isc do lekarza bo boje sie zeby nie byla jakas infekcja 

  • Monika1

    Czy mogłabyś napisać jak wygladał zabieg usunięcia tego brodawczaka z piersi.Czy leżałaś w szpitalu,jaką miałaś narkozę jak wygląda cięcie.ja jestem przed szpitalem usuną brodawczaka i wszystkie przewody mlekowe bowiem w biopsji wyszły zmiany wewnatrzprzewodowe nablonkowe o niepewnym potencjale b4.Nie wiem co mnie czeka i stresuję się.Może ktoś jeszcze miał usuwane przewody mlekowe lub brodawczaka.?

  • ja bylam uspana zabieg trwal godzine usuneli mi tez przewody mleko we.  Blizna dookola sutka ok 3 cm nie bylo zle troche mnie bolalo na poczatku a jak sie zagoji calkiem to mysle ze blizny nie bedzie tak widac I wyszlam w ten sam dzien 

  • sierotka, bardzo dobry artykuł, mnie aż trzęsie jak ludzie wierzą w takie bzdury i stawiają na szali włąsne zycie...

    Monika 1, jeżeli nie masz temperatury, pierś nie jest czerwona, to raczej wszystko jest ok, ale trudno na odległość wyrokować. Pamietaj, że miałas operacje, wycięto sporo z Twojego ciała, gojenie sie rany musi chwile potrwac, wyobraź sobie, że byś sobie głęboko pzrecięła plec, tez by Cie długo bolał.

  • Monika dziękuję za odpowiedź,niewiem dlaczego ja mam zostac co najmniej dobę miałaś wszystkie przewody usuwane czy tylko ten zajęty?Robili Tobie jakies badanie przed zabiegiem?

  • Mialam usowane wszystkie ale ja jestem w uk I tu wpuszczaja odrazu w ten sam dzien jakos 3 godziny po operacji 

  • a przed zabiegiem badanie krwi I nic wiecej 

  • 6 lat temu

    Jak się czujesz Monika?



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat