Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    Super Patka😁 Teraz czas na odpoczynek! Pozmieniało się tu na forum. Gdzieś zginęła rybenka😱 Udango urlopu w Polsce😎

  • 7 lat temu

    PATKA kciuki mocno zaciśnięte 😁 Odezwij się po wszystkimi. Martwi mnie Rybenka😳 Odezwij się

  • hej

    jestem

    żyję i mam się bardzo dobrze

    \po prostu musze się oswoić z nowym miejscem:/

  • 7 lat temu

    Martwiłm się. Cieszę się że OK😁

  • KOCHANA JESTEŚ:)))

    😍

  • 7 lat temu

    Super Patka😆 Odpoczywaj i nabieraj sił! 

  • Patka, ja się teraz czujesz?

    Muszę tu częściej zaglądać, no kurcze nie mogę sie do nowego przyzwyczaić:)

    Gorąco, dziewczyny dbajcie o siebie i pijcie duzo wody!

  • to niech sie pieknie goi wszystko:)

    👍

  • i jak kontrol Patko?

  • Niewiem czy mnie ktoś jeszcze pamieta,u mnie stan po brodawczakach piersi 2 razy,wyciek,wgłębienie na skórze po uniesieniu ręki nadal obserwacja,PRL i TSH w normie na usg ognisko hypoechogenne 6mm x 0,32mm moze wkoncu cos ruszy jadę w piątek na usg do ośrodka profilaktyki nowotworów może wkońcu coś się dowiem.Może ktoś wie co moze się kryc pod takim obrazem usg,wiem wiem,opis skąpy dlatego onkolog wysyłą mnie na badanie do swojej przychodni.Wiem że macie Panie swoje problemy bardziej poważniejsze niż te moje ale może zechce ktoś mnie nakierować,podpowiedziec co to może oznaczać pani radiolog nie wiedziala czy to moze ten brodawczak znowu odrasta dostałąm aby fotke i tak dalej szukam pomocy...



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat