Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Super Patka :D <3 Ja w czwartek zaczynam taxol i herceptyne. Trochę się boję jak to zniosę, czerwona dała mi popalić :( Lekarz zlecił rtg płuc i usg brzucha mam nadzieję że będzie ok.
  • Patka, mam łzy w oczach, tak sie cieszę!!! <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 Kika, po czerwonej wszystko jest łątwiejsze, nawet włosy zaczną Ci odrastać:) Trzymaj sie kochana, daj znać koniecznie jak po tym rtg!!
  • 7 lat temu
    Hej, RTG płuc i USG brzucha OK :D Dziś poleciał pierwszy taxol i zastrzyk herceptyny. Mam nadzieję że będzie lepiej niż po czerwonej. Wszystkich ma być 12 a herki 17 :( Ta liczba przeraża! Pozdrawiam <3
  • eee, po czerwonej to juz lajcik!! a to, że badania są tak dobre, to normalnie oczy mi mokną:)))) Kika, za kilka tygodni, za trzy dosłownie zobaczysz, że idzie ku peszemu i bardzo prosze o potwierdzenie tutaj!! <3 <3 <3
  • Moze ktos jest z gliwc I orientuje sie czy na onkologi mozna zrobic prywatnie biopsje piersi ? Lekarz mi wykryl guza gruczolakowłókniak I musze zrobic biopsje ale twierdzi ze to raczej nic takiego ale lepiej sprawdzic .
  • nie pomogę, ale dlaczego chcesz robić prywatnie?
  • 7 lat temu

    Witam dziewczyny ! Dziś poleciał 6 taxol - półmetek 😁 samopoczucie ok! Gorąco trochę dokucza jak trzeba siedzieć na chemii kilka godzin ale daje radę.  Co u Was ? Taka cisza😵

  • 7 lat temu

    Witam, polecono mi odezwać się tutaj z moim problemem. Otóżjestem po wizycie u onkologa. Z węzłami chłonnymi które miałam powiększone jest ok (z tym poszłam własnie do onkologa ) nie mam się

     martwić bo mają do 1cm, a takie nie są groźne. Pani doktor zbadała mi  piersi i okazało się, że w prawej mam guz 3x2cm a w lewej 2x1,5cm, dostałam skierowanie do szpitala na BAG i inne badania, powiedziała, że "
    nie podoba" jej się ten guz,jest rozlany, naciekający. Myślicie, że to coś poważnego ? Wpisała kod D48.6, jestem lekko zaniepokojona, czy to coś poważnego ? Lekarka od razu podkreśliła, że to nie torbiel..

  • Hej czy tutaj nikogo nie ma ?odezwijcie się do koleżanki .

  • 7 lat temu

    jagód dobrze że trafiłaś do lekarza, że masz skierowanie na biopsje bo te zmiany w piersiach trzeba zbadać. Musisz cierpliwie czekać na badanie i wynik. Doskonale wiem jakie to trudne, ale nic nie "przeskoczysz". Bądź dobrej myśli. Tylko 20% zmian piersi to zamiany złośliwe.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat