Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • https://www.justgiving.com/crowdfunding/kasia-rzeszowska?utm_source=Facebook&utm_medium=Yimbyprojectpage&utm_content=kasia-rzeszowska&utm_campaign=projectpage-share-owner&utm_term=N9x46d3p6
  • Izabela81 wklej na co czekasz? tu na forum toczą się rózne dyskusje i różne w związku z ty są linki.Wklej jest potrzeba bedzie pomoc <3
  • Dziekuje Rybenka1. Moka kuzynka mieszka w Szkocji, niestety tam wyczerpały się już wszystkie mozliwosci :( Jest szansa w Warszawie, ale jest to bardzo drogie leczenie i zbieramy teraz środki aby to było możliwe. Jest to tak wspaniala osoba :( przez lata dzialala charytatywnie a teraz sama potrzebuje pomocy :(
  • 7 lat temu
    Witam, mam wyznaczony termin operacji. 1 marca do szpitala a 2 zabieg oszczędzający i wycięcie wartownika po wcześniejszym oznaczeniu. Martwi mnie że w rezonansie wyszła mała zmiana 3mm w piersi w innym miejscu. Lekarz powiedział że czasami tak bywa. Co to może być?
  • Witaj Kiko :D Do szpitala idziesz w dzień moich urodzin a operację masz w dzień imienin mojej mamy. Jaki zbieg okolicznosci ;) Będę mocno trzymać kciuki i modlić się, żeby wszystko zakończyło się pomyślnie <3. Ja też miałam operację oszczędzającą i usunięte węzły chłonne na wszelki wypadek. Nie martw się tą małą zmianą. Gdyby chodziło o coś bardzo złego, lekarz by Ci o tym powiedział. Dobrze, że to ma maleńkie rozmiary, cokolwiek by to nie było. To może wcale nie być zmiana złośliwa. Nie zamartwiaj się tym, co nie trzeba. Zbieraj sily, dbaj o siebie, jedz buraki, brokuły, natkę pietruszki, szpinak i wszystkie warzywa z rodziny kapustnych, bo one działają antynowotworowo. Ponadto kup sobie pokrzywę w tabletkach lub jako herbatkę. Do tego coś, co zawiera wyciąg z wątroby rekina. Spytaj w aptece, tam podadzą Ci odpowiedni lek, który zawiera dużo kwasów Omega3. Dobrze byłoby abyś codziennie wypijała lampkę czerwonego, najlepiej wytrawnego wina i to nie są żarty. Ponadto krzem w postaci helatowej, ktory jest latwoprzyswajalny przez organizm. To są bardzo ważne rzeczy, które dobrze byłoby wprowadzić od zaraz, bez konsultacji lekarskiej. Teraz niestety muszę kończyć. Odezwę się. To są dobre wieści, które napisałaś. Wiem, że brzmi to paradoksalnie, ale moglo być naprawdę gorzej. Bierzemy się za wzmacnianie organizmu i do dzieła. Buziaki Ci przesyłam i przytulaki <3
  • Witaj Kiko :D Do szpitala idziesz w dzień moich urodzin a operację masz w dzień imienin mojej mamy. Jaki zbieg okolicznosci ;) Będę mocno trzymać kciuki i modlić się, żeby wszystko zakończyło się pomyślnie <3. Ja też miałam operację oszczędzającą i usunięte węzły chłonne na wszelki wypadek. Nie martw się tą małą zmianą. Gdyby chodziło o coś bardzo złego, lekarz by Ci o tym powiedział. Dobrze, że to ma maleńkie rozmiary, cokolwiek by to nie było. To może wcale nie być zmiana złośliwa. Nie zamartwiaj się tym, co nie trzeba. Zbieraj sily, dbaj o siebie, jedz buraki, brokuły, natkę pietruszki, szpinak i wszystkie warzywa z rodziny kapustnych, bo one działają antynowotworowo. Ponadto kup sobie pokrzywę w tabletkach lub jako herbatkę. Do tego coś, co zawiera wyciąg z wątroby rekina. Spytaj w aptece, tam podadzą Ci odpowiedni lek, który zawiera dużo kwasów Omega3. Dobrze byłoby abyś codziennie wypijała lampkę czerwonego, najlepiej wytrawnego wina i to nie są żarty. Ponadto krzem w postaci helatowej, ktory jest latwoprzyswajalny przez organizm. To są bardzo ważne rzeczy, które dobrze byłoby wprowadzić od zaraz, bez konsultacji lekarskiej. Teraz niestety muszę kończyć. Odezwę się. To są dobre wieści, które napisałaś. Wiem, że brzmi to paradoksalnie, ale moglo być naprawdę gorzej. Bierzemy się za wzmacnianie organizmu i do dzieła. Buziaki Ci przesyłam i przytulaki <3
  • Przepraszam, zdublowałam wpis :P To serce odkrylam w przeciętym kawałku drewna, przywiezionym na opał <3
  • Dedykuję je wszystkim poszukującym pomocy i tym, którzy tę pomoc ofiarowują <3
  • choć dziwnie brzmi o tym winie, to moja obecna ankolożka mi powiedziała ostatnio, że osoby, któe nie rzucaja picia alkoholu w czasie chemii łatwiej ja przechodzą, nie mają takich mdłości ale nie wiem, co na to wątroba:)))
  • 7 lat temu
    Czytałam na temat tzw guzów satelitarnych, ale lekarz tak tego nie nazwał. Przy tych satelitarnych nie robi się oszczędzającej. Już sama nie wiem :(


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat