Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Kiko, czy lekarz Ci powiedzial, że są złośliwe? Może to są lagodne , takie jak wiele kobiet ma. Niekiedy przecież bywa, że jest ich nawet kilka i nic nie trzeba z nimi robic tylko byc pod kontrolą. Nie pakuj do glowy domysłów, Kiko, bo działasz przeciwko sobie. A przecież Ty masz wyzdrowieć i cieszyć się życiem. Wzmacniaj organizm już od dziś tak na serio. Postaraj się zastosować do tego, co Ci napisalam(oczywiście to Twoja wola). Nie chciałabym wchodzić z butami do czyjegoś życia, bo to nie w moim stylu. Zostaly Ci dwa tygodnie do operacji. Wykorzystaj ten czas i postaw swój organizm na baczność. Czerwone wino ma mnóstwo flawonoidów, ktore mają działanie antynowotworowe. Onkolodzy zalecają też kobietom zdrowym, by zapobiegać powstaniu raka piersi. Niedawno oglądałam Pytanie Na Śniadanie i tez o tym mówiono. Powiedziano, że to dotyczy szczególnie raka piersi. Najnowsze badania potwierdzily słuszność tej tezy. Trzymaj się Kiko i już dziś podejmuj walkę. Pozostałe DziewcYny też. <3
  • 7 lat temu
    <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Zmiana planów. Idę jutro do szpitala a w czwartek operacja. Dzwonił mój lekarz i zwolniło się miejsce bo pacjentka zachorowała. Cieszę się że to już ale mam też mega stres :( Trzymajcie kciuki dziewczyny <3
  • Bedą kciuki zaciśnięte, to bardzo dobra wiadomość, pamiętaj, że dobre moce są z Tobą, że my tu czekamy na dobre wieści I już od czwartku będziesz wolna od raka, cudne:)))
  • 7 lat temu
    Dziękuję <3 Odezwę się <3
  • To cudnie, bo przynajmniej krócej będziesz się stresować. To ,że się boisz jest normalne, bo każdy się boi. Im krótszy termin oczekiwania, tym lepiej dla Ciebie, bo guz nie będzie miał szans dalej rosnąć. Wierzymy, ze będzie dobrze i Ty tez musisz uwierzyć. Czekamy na dobre wiadomości, Kiko <3
  • Kika - fajnie, ze sie tak "wpasowałaś' - jesli czegoś będziesz potrzebować jestem do dyspozycji - będziesz w Kielcach???
  • 7 lat temu
    <3 <3 <3 Tak w Kielcach.
  • Pamiętaj - jestem. Masz mój numer telefonu - dzwoń, jeśli będziesz miała taką potrzebę. Trzymaj sie cieplutko - będzie dobrze:))
  • Kika, jestesmy z Tobą <3 <3 <3 <3 <3. Bądź dzielna. Wszystko zakończy się dobrze. Przytulaki <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat