Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Kika, caly czas duchem jestesmy z Tobą. Poradzisz sobie <3 a za jakiś czas to Ty będziesz dodawać otuchy innym :D
  • tak jest, jesteśmy z Tobą , czekamy na wieści:)
  • Już trzymam mocniuchno kciuki - będzie dobrze:)))) :D
  • Kika <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Jestem już po operacji. Guz i wartownik usuniety! Odpoczywam <3
  • jak dobrze:) zaglądam cały dzień, dobrze, że piszesz teraz niech wartownik okaże się czysty to sprawy operacyjne beda za Tobą Odpoczywaj, jak nabierzesz si, napisz jak się czujesz <3 <3 <3 <3
  • To cudownie, że masz to już za sobą, Kiko. Odpoczywaj i miej przy sobie dobre mysli. Broń Boże nie zatruwaj siebie jakimiś niepotrzebnymi domysłami.Miejmy nadzieję, że wynik będzie dobry i caly ten koszmar będziesz miała wkrótce za sobą <3 Przytulasy <3
  • Jestesmy z Tobą, Kiko <3 Odpoczywaj sobie, żeby nabrać sił. Jak będziesz miała jakieś wątpliwości, pytania, czy też potrzebowac będziesz słownych wspomagaczy ;) , to pamiętaj, że my tu wartę trzymamy i jestesmy do Twojej dyspozycji, a do przeganiania i wypłoszenia Twoich zlych myśli , wysyłam Ci mojego psiaka :D :) <3 Bądź dzielna. Będzie dobrze. Przytulaczki <3 <3 <3
  • Patka u mnie świetnie, właśnie jadę w góry na narty:)) pozdrowienia dla wszystkich:))
  • Farciara <3 B) ;) Też bym pojechala :D Cudownych wrażeń i odpoczynku po pachy :D a nawet wyżej <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat