Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Lala, ja Cię specjalnie straszę,żebys się przebadała, ale szanse na raka masz małe, naprawdę! Tylko na Boga idź i się zbadaj, upewnij! przecież nie chcesz zyc w strachu!
  • 7 lat temu
    Rybenka wiem:) pamiętam jak ja mając kontakt z osobami ktore juz były po chorobie 2 lata 3 lata po cichu im zazdrościłam a jednoczesnie cieszyłam się ,że skoro one sa zdrowe to dlaczego nie ja :) i tak jest i tak będzie pozdrawiam
  • Lala to tak jak u mnie, na USG nic nie wyszło więc to olałam, ciąża itd. wiadomo człowiek myśli o kimś innym, a teraz .... no cóż .... cieszę się każdym wspólnym dniem z dzieckiem bo nie wiadomo ile ich zostało. Mam nadzieję, że jak najwięcej. Dlatego nie zastanawiaj się za długo tylko śmigaj do onkologa. Powodzenia :)
  • 7 lat temu
    Czasem lepiej nie wiedzieć :( bo ile jest przypadków że ktoś coś wykryje i zacznie sie leczyć i zamiast być lepiej to jest coraz gorzej.. Ale ja pójdę do lekarza.. tylko do rodzinnego nie chce iść , bo tam pracuje znajomy.. muszę poszukać jakiegoś onkologa prywatnie w mojej okolicy..
  • lala, nie gniewaj się, ale gadasz bzdury owszem, czasem jest za późno na wyleczenie i po diagnozie jest coraz gorzej ale rak się sam nie wyleczy i im wcześniej wykryty tym większa szansa na wyleczenie biegusiem do onkologa!
  • Rybenka spokojnie lala pójdzie do lekarza tylko do onkologa a nie rodzinnego. Idź kochana idź, od samej wiedzy człowiek nie choruje bardziej. A jeżeli coś będzie to masz możliwość wcześniej poczytać o sposobach leczenia (nie tylko farmakologicznych) ;-)
  • Jak się czujesz Marta?
  • Rybenka spokojnie lala pójdzie do lekarza tylko do onkologa a nie rodzinnego. Idź kochana idź, od samej wiedzy człowiek nie choruje bardziej. A jeżeli coś będzie to masz możliwość wcześniej poczytać o sposobach leczenia (nie tylko farmakologicznych) ;-)
  • :))) ale jednak może zdradź, jak sie czujesz?
  • 7 lat temu
    Dziękuję dziewczyny za dobre rady.. jutro dzwonię do poradni chorób sutka w moim mieście, bo tylko tam się orientuje mogą mi coś pomóc, nie mam kogo zapytać tzn ginekolog moja mi powiedziała żebym się tam wybrała.. zobaczymy na Kiedy wyznacza termin i co mi tam powiedzą :(


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat