Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Nie myślałam, że sa takie kolejki do lekarzy.. szok! Mimo wszystko się udało co prawda w innym mieście, ale termin mam na przyszły czwartek do onkologa.. strasznie się boję co to będzie wiadomo, że pewnie od razu diagnozy nie będzie tylko jakieś badanie czy biopsja, ale jak sobie o tym pomyśle to aż ciarki mam:( trzymajcie kciuki dziewczyny żeby było dobrze.. eh.. Pozdrawiam <3
  • trzymam kciuki bardzo mocno i jestem dobrej mysli świetnie, że nie lekceważysz sprawy:)) a onkolog jeżeli jest mądry to Cie raczej uspokoi i ustawi zadaniowo a nie nakręci:) Trzymaj się i koniecznie napisz po wizycie!
  • 7 lat temu
    Rybenka1 szczerze to zlekcewazylam strasznie, bo gdybym była mądra to bym już ponad rok temu była na takiej wizycie, a nie dopiero teraz :( coz teraz już nic nie zrobię czasu też nie cofne.. zostaje nadzieja ze będzie wszystko dobrze, pozdrawiam
  • nie patrz do tyłu, nie obwiniaj się, to niczemu nie słuzy, teraz jest teraz i teraz działąsz:)) i nie martw się na zapas, buziaki
  • 7 lat temu
    Witajcie dziewczyny! Byłam na konsultacji w Warszawie i Krakowie. Mam przyjechać z badaniami jeszcze raz (mammografia i mr) zaproponują metody leczenia. Decyzja należy do mnie gdzie się leczyć. Zostać Kielce czy wybrać inne. Może coś pomożecie. Guz według usg to ok 13-14 mm. Przeraża mnie her+. ;(
  • 7 lat temu
    Czytałam że najlepsze statystyki (okropne :() wyleczeń ma CO Warszawa.
  • 7 lat temu
    Profesor z Krakowa mówi że mam ok 90% szans na wyleczenie. Na jakiej podstawie to mówi. Powinno mnie to nastawić optymistycznie ale uważam że za mało wie na dziś aby tak mówić. Trudno taka już jestem zawsze dopatruje się tego złego ;(
  • Kika, to mamy podobny przypadek medyczny ja też miałam podobnej wielkości guz, znaczy większy i HER dodatni, co przerażało mnie jak Ciebie teraz i jak widzisz, minęło ponad 5 lat od diagnozy, jestem zdrowa Rak jest wcześnie wykyty, dlatego lekarz daje Ci tyle szans, a wg mnie to w ogóle masz 100%! trudno doradzić gdzie się powinnaś leczyć Kielce chyba sa dobrym ośrodkiem, ważne, żeby byc blisko, dojazdy na chemię czy herceptynę lepiej mieć nie za długie teraz do roboty, leczysz się i wygrywasz to starcie:)
  • 7 lat temu
    Rybenka <3 Zrobię badania, konsultacje i decyzja.Trudna decyzja a to dopiero początek. Kielce blisko. Jeszcze trochę czasu na przemyślenia i rozmowę z rodziną.
  • 7 lat temu
    Dziewczyny dużo zdrówka dla was Wszystkich!! <3 a tak w ogóle zastanawia mnie jedno czy wiecie może dlaczego guz raz jest widoczny na USG a raz go nie widać mimo że coś tam jest ? Czemu tak się dzieje wiecie może?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat