Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Dobra rada rybenka, tak zrobię. W poniedziałek wizyta w CO i zobaczę. Dzięki za nazwiska lekarzy <3
  • :)) To czekam w poniedziałek na relację. <3 <3 <3
  • hej Patka \w poniedziałek dostanę wyniki badań, zobaczymy czuję się zdrowa:) a kiedy kończysz herceptynę??
  • 7 lat temu
    Dziewczyny chyba już oszalałem ;( Same złe myśli, okropne sny i mnóstwo łez ;( Naczytalam się o tym Her dodatnim. Piszą że bardzo złośliwy i zle rokujacy. Ta bezsilność mnie wykończy ;(
  • 7 lat temu
    Powtarzam sobie że będzie dobrze że wyzdrowieje ale to działa tylko przez chwilę! Później tylko rozpacz ;(
  • 7 lat temu
    Patka masz rację i niby ja to wszystko wiem, ale... Mi też modlitwa bardzo pomaga. Jutro wizyta w CO odezwę się <3
  • Kika, ja mam HER dodatni, moja serdeczna przyjaciółka zachorowała zaraz po mnie, tez her dodatni obie od wielu lat zyjemy i mamy się dbrze kiedyś nie było herceptyny i wiele złych opinii jest z tego czasu, sama pamiętam, jak potwornie sie tym herem martwiłam a teraz sobie myślę, że szkoda było moich łez
  • czekamy jutro na twoją relację, ściskam najmocniej :**
  • 7 lat temu
    <3
  • <3 <3 <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat