Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Kika82, tulam i wiem, co teraz czujesz:(( Ale sama wiesz, nie czas na załąmywanie się, jest problem, trzeba go rozwiazać mam nadzieję, że jesteś pod dobrą opieką lekarską, Czeka Cię okropne leczenie, dni zwatpienia i strachu. Ale to minie. I kiedyś będziesz takie słowa pisała kolejnej chorej. Ja miałam chyba identyczny wynik .... <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Bardzo się boję ;( tego co będzie czy będę żyła ;( czy dam radę ;(
  • 7 lat temu
    Dziękuję Patka32 <3 Oby tak było jak mówisz! Muszę to jakoś poukładać i będę walczyć!
  • Kika, najważniejsze to właśnie poukładać. Może najlepiej się wyryczeć, wyzłościć, potem umyć buzię, zrobić makijaż i ruszyć do boju. Trzeba gasić pożary po kolei. Krok za kroczkiem. Wizyta, badania, operacja, chemia. I zablokowac w sobie martwienie się na zapas. pozdrawiam najcieplej. Pisz, jak tylko bedziesz miala potrzebe
  • 7 lat temu
    Myślę może jechać na konsultacje do lekarza z CO z Warszawy. Polećcie kogoś dobrego.
  • Uważam, że to świetny pomys, zaraz popytam:)
  • Dr Nagadowska dr Lemańska Dr Mentrak Buziaki
  • jeszcze jedna kobitka poleca szpital na Szaserów w Warszawie dr Wcislo
  • 7 lat temu
    Dziękuję bardzo <3 Mam namiar na lekarza Zbigniew I Nowecki z Warszawy. Sama nie wiem. Jestem pod opieką CO Kielce co radzicie.
  • Trudno cos na odległość radzić Nie wiem nic o Kielcach. W sumie ważne jest, żeby mieć blisko do szpitala, ale najważniejsze żeby mieć fachową opiekę. Możesz zdecydowac po wizycie w Kielcach, jak coś Ci nie będzie odpowiadało to się nie zastanawiaj tylko jedź gdzieś indziej.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat