Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Dusia, święta prawda, tylko osoba doświadczona Cie zrozumie Za gadkę "wszystko będzie dobrze" miałam ochote przegryzać aortę Ja sama pamiętam jak codziennie ryczałam, każda sukienka któa sobie kupowałam była ta "do trumny". Ale to mija. W końcu to mija POlecam Ci dwa blogi dziewczyn , młodych jak Ty , z rakiem piersi, tam można poczytać ich historie i pogadać http://bu-rak.blogspot.lu/ http://amammazonka.blogspot.lu/ ściskam serdecznie:** <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Dzięki rybenka1 <3 Wierzę że będzie ok bo już za dużo tego. Czeka mnie operacja radykalna bo miałam guz graniczny na jajniku ;( Czekam na wynik biopsji i na stół. Może się obudzę może to się nie dzieje ;(
  • Kika82, to rzeczywiście, dużo tego, za dużo. A czy masz zrobione badanie genetyczne? W takiej sytuacji wydaje się konieczne. Ja tu codziennie zaglądam, jak chcesz si ę wygadać, wyżalić, wybeczeć, to służe ramieniem i zrozumieniem:) wierzę głęboko, że to się dobrze zakończy <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Nie mam badań gen. Miesiąc temu była operacja na jajnik i wyszło co wyszło. Ten guzek czułam wcześniej przed operacją. To bardziej takie zgrubienie trochę jakby ruchome trochę bolesne. Teraz się tym zajęłam. W środę będę w CO u ginekologa i chyba wynik z biopsji też będzie ;( Mam 34 lata myślałam że mnie to nie dotyczy ;( Głupia bylam!!!
  • 7 lat temu
    Rybenka dzięki bardzo za wsparcie <3 <3 <3
  • każda z nas myśli, że to nas nie dotyczy nie obwiniaj się, bo tak to jest, ostatnio moja koleżanka, której siostra miala raka piersi wyczula sobie guz i tez zwlekala z wizyta u lekarza myslac że to jej nie dotyczy to normalne a co do wsparcia - zawsze do usug:)))
  • Dziewczyny doradźcie coś na wzmocnienie. Po 1,5 roku przyjmowania chemii mój organizm pada, strasznie się męczę, nie jestem w stanie nawet obiadu zrobić. Pewnie jest to też związane z moimi gorączkami od prawie miesiąca ale to już nie o to chodzi. Co możecie polecić żeby dało takiego kopa, owoce i warzywa to wiadomo ale może macie taki niezbędnik :)
  • kurczaki, ja to naprawde sie nie znam może nutridrinki?
  • 7 lat temu
    Odebrałam wynik biopsji. Mam raka ;(
  • 7 lat temu
    Carcinoma NST G2 invasivum mammae (B5). Her2 dodatni. ER2+


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat