Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Ciesz się, najgorsza jest niewiedza a szczegółowe badania pozwolą Ci spać spokojnie Buziaki <3 <3 <3
  • po Twoich przejściach - nie ma się co dziwić kochana ale wierzę, że to się zmieni :* <3
  • No Bedzie:)) Małgorzata 33, co u Ciebie?
  • Hej dziewczyny, co tam u was?
  • Jestem... druga mammografia nic nie wykazała ani mastopatii ani tej zmiany... Jestem zagubiona nie wiem co myśleć nie szukam choroby na siłę wiec raczej odpuszczam,tyle objawów,zmiana widoczna w usg i nic..tkwie w tym samym miejscu we wtorek wizyta u onkologa i wiem ze odpuści dalszą diagnostykę bo to na NFZ wizyta wiec wiadomo tak samo ta Pani onkolog olałą zmiany bo to torbiele a okazały sie brodawczakiem wiec nie wiem, błądze..i chyba tak zostanie.Wiec jedyne co moge zrobic to moze prywatna wizyta u onkologa ktory specjalizuje sie w takich diagnozach ja mam poprostu dość.
  • Rybenka1 czy Ty wiesz ,ze Twoja wartość przewyższa wartość czarnej perły ?jak Ty dzielnie wspierasz☺☺☺☺Jesteś wielka <3 <3 Malgorzata33 Ty nic nie odpuszczaj.Metodą prób i błędów ;)znajdź dobrego lekarza onkologa doprowadź badania i diagnozy do końca szczęśliwego .Chwilkę odpocznij odpuść na parę dni ,wzmocnij UO i działaj ,aż się wszystko wyjaśni. Masz tutaj ogromne wsparcie ,wprawdzie wirtualne ,ale przecież tak ważne ,jak by te koleżanki były u Ciebie i u innych w sąsiednim pokoju. Powodzonka dziewczyny . :D <3
  • sierotka, aż mnie zatkało! Tai komplement od Ciebie to jak Oscar i Nobel w jednym, dziękuję :** Małgorzata, zgadzam się z sierotką, za dużo masz objawów żeby odpuścić!
  • Małgorzata nie odpuszczaj, nie popełnij mojego błędu ! Dobry onkolog i będziesz wiedzieć. A ja do was dziewczyny proszę o pomoc, a nawet błagam bo już nie wiem co robić. Ponad tydzień temu była chemia oczywiście po raz drugi dostałam zapalenia żył. Tylko tym razem jest dużo gorzej. Ręka najpierw była zaczerwieniona a z każdym dniem jest coraz gorzej. Bordowa, szczypie, piecze a na dodatek zaczęła skóra się łuszczyć w tym miejscu ;( Miałam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej a jest coraz to gorzej ;( Proszę doradźcie jak można to złagodzić.
  • Marta, no ja się trochę trzęsę 5 lat temu miałam pierwszą chemię, ale lecząc się za granica miałam wszyty port, i zapalenia żył się wtedy nie ma:( nie rozumiem, dlazego to jeszcze nie jest standard w Polsce bardzo Ci współczuję:*
  • Dziękuję za to że poprostu jesteście.Czuje się jak idiotka u tej Pani doktor przeciez sama wszystko widzi co i jak.A wiecie co zauważyłam nie wiem dlaczego ale zawsze po kąpaniu właśnie na tej piersi w jednym miejscu tworzy sie czerwona plama tak jakbym się poparzyła ale ona potem znika, ja chyba jestem jakiś dziwolongiem...


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat