Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Rybenka ja już też mam port, od tygodnia, a chemię mam od czerwca zeszłego roku. Nawet mi nikt o nim nie wspomniał :/ Eh dużo by pisać w tym temacie co przeszłam, szkoda nerwów. Będę mieć już spokój z żyłkami ;)
  • Małgorzata, no faktycznie dziwoląg:) mam nadzieję, że to właśnie jest przyczyna twoich dolegliwości, ta dziwoloągowość:)) Marta83, to dobrze że choć teraz masz ten port, szkoda, że lekarze w ten sposób "oszczędzają"....
  • Dobrze Patko, herceptyna po chemii to sama przyjemność:)) Czekamy na wieści od Ciebie i od małgorzaty:0 dobrego tygodnia dziewczyny:)
  • Witam ;) czy przy urazie w piers( uderzenie) może powodować rozwój raka?
  • no mało prawdopodobne bardzo chyba , ze tam juz był rak, to kto wie?
  • Podejzewam u siebie idę do lekarza. Mam dopiero 18 lat. Jakoś 7 lat temu uderzylam się w piers. Boję się strasznie że miałam przez te 7 lat to i ze juz za dużo szkód tam narobił
  • Patka98 napisz po lekarzu co postanowił .
  • to i wiek Twój wskazuje na to, że to rak piersi nie może być, ale do lekarza idź koniecznie Małgorzata co po wtorkowej wizycie??
  • Patka, no wybecz się i głowa do góry a łeb do słońca! wykryto gen, no nie jest to miłe, ale przy częstych badaniach dobrej opiece wszystko uda sie zawczasu wykryć, nie bedziesz jeszcze raz tego pzrechodzic przezyjesz wszystkich " zdrowych" ściskam kochana <3 <3 <3
  • ano widzisz! na szczęście są też inne metody badań niź RTG:) buziaki


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat