Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Czy makrofagi i ganulocyty w wymazie z piersi cos oznaczają?Może ktoś mi pomóc bo sie nie orientuje.
  • witam pisze tu...mam 30 lat..w czerwcu wyczulam guza bylam u lekarza zaplacilam 100zl za badanie palcami i stwierdzenie ze to torbiel dostalam lekki na hormony...teraz mija jakis czas a ja czuje bol w prawej piersi i pod pacha...dodam ze piers sie powiekszuyla pojawily sie roztepy zyly powiekszone...sutek lekko sinawy wydzielina gdy naciskam przypomina pokarm...kazda czynnosc sprawia bol jedynie w dole pachy...ale gdy dotykam miejsce z guzem tez czuje bol...czy to moze byc rak...prosze pomozcie...dodam ze w czerwcu bylam u lekarza chirurga-onkologa...a i moja babcia przegrala walke z rakiem piersi
  • Kkajszczarek nie ma co gdybać, czym prędzej do dobrego onkologa.
  • Klajszczanek, to wcale nie musi byc rak. Ale Ty MUSISZ IŚĆ DO ONKOLOGA I TO NA CITO!!! cZASEM WYSTARCZY ANTYBIOTYK, ALE O TYM MUSI ZDECYDOWAĆ SPECJALISTA PO BADANIACH I DIAGNOZIE Małgosia, zupełnie nie wiem, nie wygląda jakoś groźnie, ale lekarz musi sie wypowiedzieć
  • moge jutro isc prywatnie na usg piersi...ale coz to kosztuje...a mnie na to nie stac...bylam u lekarza niby onkolog-chirurg stwierdzil torbiela bez usg itd...tylko dotykajac palcami i zaplacilam 120zl...
  • Biegaj szybko do rodzinnego da skierowanie na NFZ.Powodzenia
  • dzis sie okarze co to...o 19.30 ide na usg piersi boje sie nie samowicie...trzymajcie kciuki
  • trzymamy bardzo mocno, idziemy tam z Tobą:) napisz od razu, jaki wynik <3 <3 <3 <3
  • a wiec cytuje...piers utkana gruczolowo-tluszczowa...w prawej piersi na godz.2/3 widoczne powiekoszone przewod do 3mm z gesta terscia...mam isc do chirurga na biopsje bo pani nie umialam nazwac tego... w poniedzialek pojde po skierowanie i zajmuje sie tym...a moj maz i tesciowa stwierdzili ze to tluszczak....
  • koniecznie załatw tę biopsję, nie martw sie na zapas, najważniejsze, że się badasz i koniecznie pisz tutaj co i jak :*


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat