Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Patka, jak się czujesz?
  • Koniec, kropka i amen! Teraz już tlko wyatrywac włosów :))
  • zimą pół biedy ja skończyłam chemię w marcu a zdjęłąm perukę w lipcu bo gorąc był okrutny!!
  • mam termin we środę jak znowu się coś nie wydarzy, to juz od środy nie będę portową dziewczyną
  • oj dam ja wiem, że to głupie, ale jakoś to dla mnie bedzie trudne przezycie
  • marzenia się spełniają:) Patka, ja stąd nie znikne z tego forum, dopóki Ty sie tego portu nie pozbędziesz OBIECUJĘ!
  • walka już za Tobą, teraz juz tylko dochodzenie do normy:) A ja za dwie godzinki do szpitala:** <3 <3 <3
  • Dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem jak szukać. Muszę założyć port naczyniowy a nie wiem gdzie, lekarz wysyła do Będzina ale tam już nie ma pieniędzy żeby zrobić to na NFZ. Gdzie w Katowicach albo na śląsku zakładają to ustrojstwo ?
  • Marta, niestety Ci nie pomogą, nie mieszkam w Polsce:( Na forum Amazonek wiedzą WSZYSTKO!! Patka, juz po w końcu było okropnie, ale to juz za mną!!
  • nie ważne, ile bedzie to trwalo, poczekam:) Ja mialam port 5 lat, taka zła bestia mnie zaatakowała, bali sielekarze, że się wróći Jak mi sie udalo, to i Tobie i innym na pewno:))


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat