Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Andziu długo nie pisałam , bo wybrałam się w odwiedziny do Wrocławia do moich wnuków, doszłam do nich do domu usiadłam na krześle i film mi się urwał ,straciłam przytomność i obudziłam się w szpitalu wojskowym we Wrocławiu , nie umiałam słowa wypowiedzieć nie wiedziałam jak się nazywam gdzie jestem. Ale zaraz podłączyli mnie do aparatury , stwierdzono udar mózgu , leżałam w szpitalu 10 dni , obecnie jestem już w domu i na razie chodzę na badania , co dalej będzie nie mam pojęcia , na razie dzięki logopedzie wróciłam do mówienia z czego się cieszę w poniedziałek idę do edykrynologa bardzo proszę trzymajcie za mnie kciuki.Serdecznie Was pozdrawiam i życzę dużo zdrówka.Trzymajcie się cieplutko.Ewa z Hanyskowa.
  • Ryb.enko będę trzymać kciuki za Ciebie , zobaczysz będzie wszystko dobrze.Ja na razie walczę z udarem mózgu i mam nadzieję , że po czasie też może wrócę całkowicie do siebie.Serdecznie pozdrawiam i ściskam mocno. Trzymaj się będzie OKEY.Ewa.
  • Wrócisz, na pewno Ewo:) Jak to czasem sie dzieje, czlowiek nic nie przeczuwa a tu bum. Miłego weekendu dziewczyny
  • Jestem po wizycie u onkologa i na nowo powtórka usg,mammografia,wymaz wszystko w 1 dzien mam sie zglosic 8 listopada.Czy można miec znowu mammografie po miesiacu?Bo gdybym miala ja dobrze opisana nie musialabym jej powtarzac a tak raptem 2 zdania w tamtej. Pani onkolog chce miec "swoje wyniki od siebie".Wgłębienie jest co sama zauważyła,więc to nie moja wyobraźnia.Tym bardziej ze dziwiła się że miałam rok po roku brodawczaki z których może się rozwinąć jakiś rak nazwy nie pamietam.Może mi któś wytłumaczy co to jest zaciąganie lub spłąszczanie sutka?
  • Małgosiu, najważniejsze, że byłaś u onkologa, to w ogóle pokazuje, że od takiej wizyty trzeba zaczynać. Mammografia nie powinna byc często robiona, ale to jest specyficzna sytuacja, trzeba koniecznie sprawdzić, co się u Ciebie dzieje, zaufaj lekarzowi, za dwa tygodnie w końcu coś się okaże A c do ostatniego - to pewnie chodzi o zmiane kształtu brodawki? nie jestem pewna ściskam i doradzam nie myslenie o złych rzeczach Buziaki
  • rybenko sciskam Cie ogromnie mocno!!! trzymaj sie kochana, wszystko bedzie dobrze :*!
  • Dzoana, dziekuję, wzruszyłaś mnie <3 <3 <3
  • Dziewczyny kochane, czy któraś z Was miała usuwane jajniki? Jak długo dochodzilyscie do siebie po takiej operacji/zabiegu? Jak długo byliście w szpitalu?
  • Patka, pamiętam, jadę z Tobą:) jakos to ogarniemy:)) buziaki Marta, na wątku jajnikowym wszystko Ci powiedza, :)
  • Dzień dobry! Piszę pracę magisterską na temat oceny skuteczności zabiegów fizjoterapii u kobiet po mastektomii. Jeśli macie Pani chwilę i odrobinę chęci, zachęcam do wypełnienia. Będę wdzięczna :) Oto link: https://www.survio.com/survey/d/N2H7S6K1M8Z9J4X9I Z góry dziękuję i pozdrawiam!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat