Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • dziewczyny, ide dziś na wyjęcie portu do podawania chemii. Miałam go prawie 5 lat. I w końcu dzisiaj pójdzie sobie w sina dal. Czyli Happy end, nie myslę, co może być za rok, bo gdyby nie leczenie, to tych 5 lat by nie bylo pozdrawiam <3
  • Noooo......Rybenko, to tak jakbyś już na 200% rozprawiła sie z "demonami przeszłości". Bardzo się cieszę i pozdrawiam cieplutko:)))
  • no niestety, złąpałam ifekcję i zabieg odwołany:(((( ech, ale co tam, co sie odwlecze... pozdrawiam znad antybiotyu:)
  • no musze trzy tygodne czekac ale co to za problem:) Buziaki
  • kochana, masz rację, co to za problem w gruncie rzeczy?
  • rybenka1 nie wiem co z tym portem ale wszystko bedzie dobrze,wszstkie jesteście silne i odważne i choć sie nie znamy wszystkim Wam i życzę zdrówka i wytrwałości z całego serducha.A niestety czas infekcji chyba się zaczął ja równiez przeziebiona,zachrypnięta masakra. No i czekam na tą wizytę u onkologa szczerze mówiąc wczoraj przed lustrem przezyłam szok nie wiedzialam ze mam tak wielka różnice w wielkości piersi dostrzegłam to dopiero w innym lustrze i ze sporej odległości wcześniej przeglądając sie z bliska nie widzialam tego,aż na męża troszkę krzyknęłam że co on tego nie widział :P głupia jestem ...
  • Małgosiu, wizyta u onkologa za pasem, wszystko sie w koncu wyjaśni.Jak znam życie, to sie troche nakrecasz i pewnie widzisz więcej i gorzej niz jest. Ja na początku wizyt kontrolnych to prawie mdlałam, tak sie stresowałam, miała wszystkie objawy pzrerzutów, a po wizycie jak lekarz mówił, że ok,, to wracałłam do normalności. to jeszcze tydzień i odetchniesz, mam wielką nadzieję:)
  • 27 za pasem, tak sie cieszę! pozdrawiam, ściskam i niech to bedzie dobry tydzień:)
  • no to za tydzien juz bedziesz sie szykowac na ostatnia chemię naprawde OSTATNIA:)) Małgorzata, w poniedziałek wizyta, szybko zleci, zaplanuj fajny weekend, żeby nie myslec o głupotach:)
  • widzę, że jesteś zadbana i przez silnie do przodu :)))) ściskam mocno:)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat