Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    usg też już mam , tutaj wyszło ,że zmiany lite w przewodach mlekowych za otoczkami brodawek do BACC , obraz raczej jak od brodawczaka niż zmiany rozrostowej BIRADS 3
    Nie wiem teraz co mysleć , co dalej , w piątek zapisano mnie do chirurga dr Ciszewski w Otwocku (Europejskie Centrum Zdrowia) , Napiszcie Kobitki kochane co dalej ,do kogo i co robić???
  • 10 lat temu
    Aniu, przede wszystkim musisz iść z tymi wynikami (wszystkimi jakie posiadasz) do dobrego specjalisty, najlepiej chirurga-onkologa. Wpisałam do Internetu tego doktora, jesli to jest ten onkolog: http://www.znanylekarz.pl/piotr-ciszewski/chirurg-onkolog-proktolog/warszawa to myślę, że dobrze trafiłaś, opinie są w większości pochlebne. Musisz koniecznie udać się na tę wizytę, aby dowiedzieć się czym są te podejrzane zmiany (o tym świadczy BIRADS 4) i wszystko się wyjaśni.
    Powodzenia Anula, głowa do góry, nic się nie martw, wszystko będzie dobrze!
  • 10 lat temu
    aniu, wyniki swiadczą o tym, że nie możesz nic zaniedbać, idz do lekarza, piatek to super termin, wsyzstkiego sie dowiesz, mysle ze bez operacji sie nie obedzie, bez wzgledu co to jest, to jak na badaniu któym kolwiek wyszło BIRADS 4 yto trzeba usunąć
    ale spoko,
    daj znac co i jak
    sciskam
  • 10 lat temu
    anna
    ja tez mialam kiedys powiekszonego wezla ! mial az 7 cm ! (norma to 2) lekarze odrazu ze to rak piersi - biopsja - badania - usg i wiesz co okazalo sie ze to nic takiego tylko spora infekcja !! wezel mialam powiekszony ponad pol roku - potem zmniejszyl sie sam - powiekszone wezly czesto swiadcza o jakiejs infekcji lub zapaleniu - nie musi odrazu to byc cos zlego
  • 10 lat temu
    do sensitive30
    zapytaj lekarz - Marek Klar.Kontakt z tym lekarze znajdziesz na strnie internetowej,podany jest nr telefonu.Pan doktor jeśli w danym momencie nie może odebrać to w stosownej chwili sam oddzwania.
    Jest super fachowcem.Byłam przez niego operowana,ale u mnie był stwierdzony rak
  • 10 lat temu
    Melduje że mama ma radioterapie i jak na razie wszystko OK:)
  • 10 lat temu
    to dobra wiadomosć:)
  • 10 lat temu
    Suzy super ,pamietaj iż w czasie radio należy jeść dużo natki ,pietruszki oczywiscie.Pozdrawiam
  • 10 lat temu
    A czy tą skore trzeba jakoś pielęgnować? Bo tak jakby lekko zaczerwieniona jest w tej chwili.
  • 10 lat temu
    trzeba, lekarz powinien powiedzieć czym najlepiej, ja niestety nie pomoge w nazwie, bo nie leczyłam się w polsce
    i unikać wody w tym miejscu - ale bez przesady, ja codziennie brałam prysznic
    nosic bawełnianą bieliznę polecam tez


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat