Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Przede wszystkim sok z buraka czerwonego ,może być jabłko i marchewka (najlepiej jak ktos ma jeszcze z własnego ogrodu) sok mieszany z sokowirówki Oraz czerwone gronowe wino ,tez swoje poszukaj u znajomych,z własnego wyrobu.Pozdrawiam :)
  • 10 lat temu
    Zgadzam się z sierotką - koniecznie sok z buraków, najlepiej robiony w domu, w sokowirówce, świeży. Oprócz tego odrobina czerwonego wina również jest wskazana i sok z aronii. Pozdrawiam!
  • 10 lat temu
    Lampeczka porzadna dziennie do posiłku koniecznie.Dzoana92 pozdrawiam cieplutko:)
  • 10 lat temu
    witaj ja chemię zakończyłam 1,5 roku temu. Długo jeszcze po tym miałam bóle kości. Ty skończyłaś całkiem niedawno więc spokojnie. Niestety taka chemia pozostawia w naszych organizmach spustoszenie więc to pewno jeszcze jej skutek uboczny. Oczywiście jak będziesz u lekarza powiedz o tym, ale ja myślę że spokojnie nie ma co się stresować na zapas. Pozdrawiam
  • Zgadzam sie , ja tez chemie skonczylam okolo1,5 roku temu , a do dzis odczuwam skutki , tzn . schodza mi paznokcie , odczuwam zmeczenie , mam malo witaminy b , bo ciagle robia mi sie zajady, gdy wstaje z lozka to wszystko mnie boli , a wiec nie ty jedna , masz problem i zareczam Ci , ze to calkiem normalne jest , wiec glowa do gory i usmiechnij sie , wazne , aby isc do przodu , pozdrawiam :)
  • 10 lat temu
    Witam serdecznie zwracam się z gorącą prośbą moze ktoś poleciłby mi szpital i dobrego onkologa od raka wątroby w Warszawie, a moze gdzie indziej .Chcę pomóc mojej szpitalnej przyjaciólce . Siedem lat temu obie miałyśmy raka piersi ja na szczęscie jestem zdrowa ,ale u niej wykryto guzy na wątrobie Wczoraj miała biopsje i niestety okazało się że są to przerzuty.Jak najszybciej musi podjąć leczenie .Bardzo prosze jak ktoś wie gdzie są najlepsi specjaliści prosze o podanie namiarów Z góry .bardzo dziękuje
  • 10 lat temu
    Profesor Krawczyk na Banacha.
  • 10 lat temu
    Dziękuję bardzo
  • 10 lat temu
    No, czerwone " drgnęły" lekko w górę jak w poniedziałek będzie ok" to jedziemy dalej z solarką" jak to określił pan doktor:)
  • 10 lat temu
    Wracając do bólu mięśni i kości po chemioterapii to niestety skutek uboczny tych trucizn, które w nas wlewano.Dodatkowo jeśli bierzemy Egistrozol lub Tamoxifen to też możemy się spodziewać bóli mięśniowych i ogólnego rozbicia.
    Miłego Walentynkowego Świętowania.Serducha dla Was walczących.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat