Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Tam gdzie ja mialam operacje , wcale mi chlonki nie zbierali i samo sie zagoilo
  • 10 lat temu
    njolanta40 - moze nie miałaś podczas mastektomii usuwanych również węzłów chłonnych?
    suzy - dokładnie tak, wszystkiego dobrego dla Was! :)
  • 10 lat temu
    Poszłyśmy do doktora prywatnie i ściągnął mamie znów dwie strzykawy. Mówi że to jeszcze może potrwać.
  • 10 lat temu
    Mówiłam:) Spokojnie, to całkowicie normalne, w końcu ten płyn, który dotychczas przemieszczał sie po węzłach chłonnych, gdzieś musi znaleźć swoje ujście gdy ich juz nie ma. Pozdrawiam:)
  • Dzoana , och mialam usuwane tez wezly chlonne i to sporo, ale tu w Angli nie zbieraja chlonki i jest dobrze
  • 10 lat temu
    To powiedz proszę Jolu, co się z tym płynem dzieje, bo aż jestem ciekawa? Dopóki wszystko nie pozarasta chłonka MUSI próbować znaleźć ujście, bo innej opcji nie ma. Chyba, że tam u Was mają jakiś sposób właśnie na błyskawiczne zarastanie... Bo innej opcji nie widzę. Tak czy inaczej, w Polsce jest jak jest, chłonka gromadzić się może do 3ech miesięcy od mastektomii, a jej ilość zależy tylko i wyłącznie od cech indywidualnych każdego organizmu.
  • Nie wymyslam , tylko pisze jak bylo, a chlonka rozchodzi sie po ciele z czasem , szczegolnie , gdy nie jest sciagana . !!!!!!!!!
  • 10 lat temu
    Jolu po co te nerwy, ja się tylko grzecznie pytam i proszę żebyś wyjaśniła jak to jest u Ciebie. Nie wiem jakim cudem chłonka się z czasem rozchodzi po całym ciele, ale skoro jest tak jak mówisz, to najwyraźniej rzeczywiście w Polsce są inne metody przeprowadzania mastektomii niż w Anglii. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka!
  • 10 lat temu
    Dla wszystkich was serdeczne życzenia, ode mnie i mamy. DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE!!!
  • Ja takze , zycze Wszystkim Wesołych Świąt i Zdrówka :))))))


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat