Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Kochane również dziękuję i życzę pięknych, magicznych Świąt i przede wszystkim mnóstwo siły, nadziei i wiary na ten Nowy Rok (troszkę przedwcześnie, ale na życzenia zawsze jest dobra pora :))!
  • 10 lat temu
    wszystkiego najlepszego swiątecznego:))

    a co do chlonki, ja mialam operacje w Belgi i ok 3 tyg mialam dren, sama sie chlonka odprowadzala, ale codziennie mialam puielegniarke w domu, która dren wymieniala
  • 10 lat temu
    Moja Mama dren miała będąc 4 dni w szpitalu (po operacji), ale już do domu wypuścili Ją bez, dlatego musi mieć "ściągany" ten płyn. Jak widać są różne metody, pewnie każdy lekarz ma inną taktykę :)
  • 10 lat temu
    i kazdy szpital inne procedury
  • 10 lat temu
    Dokładnie tak
  • 10 lat temu
    chlonka to najmniejszy problem w tej chorobie
  • 10 lat temu
    Zgadzam się chłonka to przejściowy problem za jakiś czas zapomnisz o tym i ręka będzie funkcjonowała prawie normalnie. Ja muszę się przyznać,że dwa lata po operacji śpię nawet na tej ręce i nic złego się nie dzieje. Trzeba żyć tak normalnie jak to tylko możliwe. życzę Wam wszystkiego dobrego i pozdrawiam
  • 10 lat temu
    Faktycznie zbiera się jakby mniej:))
  • 10 lat temu
    trochę nie na temat...z prośbą do Was Drogie Panie,
    zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety skierowanej do kobiet po mastektomii. Badanie służy napisaniu pracy zaliczeniowej studentkom III roku Psychologii, za okazaną pomoc z góry dziękujemy!

    link do ankiety : www.ebadania.pl/6053105c9d51e739

    Pozdrawiamy i życzymy mnóstwa sił, energii i uśmiechu!
  • 10 lat temu
    Mam pytanie dziewczyny o rehabilitacje. Czy w każdym miejscu tzn w każdym punkcie rehabilitacji są osoby które potrafią robić masz ręki po amputacji piersi czy są jakieś specjalne miejsca?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat