Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    hej!!! mam pytanko.czy wy używacie jakiś kremów do blizny po mastektomii bo ja dziś byłam u ginekologia i badał mnie i popatrzył na bliznę i powiedział, że powinnam używać sylikonowego środka do gojenia blizn żeby nie były tak napięte. Używacie coś?
  • 11 lat temu
    Tokati, jak wyniki?
  • goya , ja nie uzywalam niczego , ale skoro lekarz radzi :)
  • 11 lat temu
    Ja używałam maści Cepan.
  • 11 lat temu
    Ja tez nic nie używam i boję się jakichkolwiek maści używać !pozdrawiam i dzięki za kontakt!
  • 11 lat temu
    Dziewczyny a czy to ważne jak wygląda blizna?
  • 11 lat temu
    No dla niektórych kobitek to ważne Nie wiem czy nie jest to też istotne jak się chce potem rekonstrukcje zrobić.
  • 11 lat temu
    A po jakim czasie można robić rekonstrukcje?
  • 11 lat temu
    Goya

    wiesz co ja mialam raka w szyji (widoczne miejsce) i lekarz zabronil mi urzywac czegokolwiek na blizne - nie wiem od czego to zalezy :/ ale pare razy mi o tym przypominala - rozne sa opinie na ten temat

  • 11 lat temu
    a u mnie ostatnio troche sie dzialo - mialam krew w moczu :/ tak sie wystraszylam ze myslalam ze zawalu dostane !!! w szpitalu okazalo sie ze mialam rozlekga infekcje pecherza :/ no i jak juz sie tego pozbylam okazalo sie ze infejcja byla tez w brzuchu - no i drugi raz wyladowalam w szpitalu - teraz naszczescie wszystko jest ok :)

    pozdrawiam :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat