Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    hey dziewczynki

    dawno nic nie pisalam u mnie wszystko ok :) niedawno z kolezanka swietowalysmy jej powrot do zdrowia !!! jest 5 lat po raku piersi - nie wiem jak to dokladnie sie nazywa w polsce - ale tutaj - pierwszy stopien raka piersi z potrojnym uderzeniem - czyli nie bylo ciekawie ale naszczescie wszystko jest ok !!!!! kolezanka ma troche problem z kosciami ale daje rade - przepraszam za bledy pewnie mnustwo ich narobilam

    u mnie wszystko ok :) upaly nie do wytrzymania !!!!

    pozdrawiam wszystkich :) czytam Was regularnie :)
  • 11 lat temu
    kobitki ja nie na temat

    rozglasniam sprawe Oli ktora choruje na raka i potrzebuje pomocy - jesli mozecie udostepnijcie to na facebook - a jak mozecie pomoc bo bylabym BARDZOOOOO wdzieczna :)

    https://www.facebook.com/CegielkaDlaOli
  • 11 lat temu
    Ja bym w ogóle sięgnął po srebro koloidalne... Trzeba je sobie samemu robić i pić. Bardzo prosta sprawa pełno tego w internecie.. Przede wszystkim Uważać na chemię proszki do prania detergenty itd. muszą byc hipoalergiczne. Rak i anomalie są z chemii kosmetycznej i detergentów, a nie z genów!
  • 11 lat temu
    To kolejna bzdura nie wierzcie w te nowinki bo można sobie narobić problemów.
  • 11 lat temu
    Witam dziewczynki, Mam 36 lat jestem tu pierwszy raz, jestem 6 dni po mastektomii. Jutro idę na wyciągnięcie drenu, i to jest mój pierwszy cel :) mam pytanie jak to jest z tą chłonką po wyciągnięciu drenu ? Czy często trzeba ją ściągać ? Czy to boli ?
    Po urodzeniu dwójki dzieci i ciapnięciu cyca, to pewnie głupie pytanie...no ale chciałabym wiedzieć ;)
  • 11 lat temu
    Wyciągnięcie drenu nie boli to moment i po sprawie:) To czy chłonka będzie się dalej zbierać - z tym różnie bywa -są osoby u których się zbiera dość długa ale i takie co nie miały z tym problemu. Masz jeszcze planowane jakieś leczenie?
  • 11 lat temu
    Witam ;) Na razie czekam na wyniki histopatoligiczne. Miałam dwa guzki w piersi i jeden centralnie pod brodawką, wiec niestety a moze i stety ;) nie było co ratować. Z tego co mówiła pani doktor to czeka mnie chemia, bo wg wyniku biopsji to jakiś złośliwiec ;(
  • 11 lat temu
    Bbb, a czy to ściąganie chlonki jest bolesne ?
  • 11 lat temu
    Można powiedzieć że odczucie jak przy zastrzyku- a więc luzik:))
  • 11 lat temu
    ;-) Nooo to dam radę ;-) na razie liczę godziny do wyciągnięcie tego wstretnego drenu. Mam wrażenie ze jestem spuchnieta z operowanej strony i czuje lekki zdretwienie boku i pod pacha. Poleciało kilkanaście węzłów niestety mimo ze usg wykazało ze tylko jeden był troszkę powiększony, wiec to pewnie stad te przykre uczucie (??)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat