Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Hej czipsowa masz rację dobrze że możemy się tutaj wygadać bardzo Ci współczuję Ale musimy myśleć pozytywnie całe życie jeszcze przed nami. A co do szczepionek brałam też pod uwagę ale potem poczytałam trochę I chyba jednak się Nie zdecyduję obejrzałam też dokument o dziewczynach które zostały zaszczepione I dobrze na Tym Nie wyszły jest nawet jeden przypadek że dziewczyna przez  zaszczepienie dostała wirusa co z konsekwencji doprowadziło do raka . Podejrzewam że to są skrajne przypadki ale jednak , ja jeżeli chodzi o wirusa będę próbowała go zwalczyć poprawiając swój układ immunologiczny ostatnio wyczytałam o dobry leku nazywa się biobran już Mam zamówiony napiszę coś więcej jeżeli będę co namniej po miesięcznej kuracji Mam nadzieję że dzięki temu pozbęde się tego dziadostwa raz a na zawsze . trzymajcie się kochane cieplutko głowy do góry będzie dobrze musi być a póki co dziękuję że jesteście !

  • Agnieszk 76 Masz rację zdania są podzielone i właściwie każdy z nas powinien podjąć tą decyzję sam . 😊

  • Wiem że szczepionka mnie nie wyleczy , ale jeśli ognisko przetrwałej infekcji HPV mam teoretycznie usunięte , bo to na to wskazują wyniki po ostatnim zabiegu to chyba jednak zdecyduje się na to szczepienie, żeby wspomóc układ immunologiczny w zwalczaniu wirusa gdyby zaatakował ponownie. Myślicie że warto napisać tutaj do BIO , może coś doradzą ?

    Melka czytałam również o tym leku Biobran,a le raczej niezbyt pochlebne opinie 

    Wpis edytowany dnia 09-02-2018 20:14 przez Martyna90
  • martyna 90 tak jak powiedziała Agnieszką 76 zdania są podzielone i tak naprawdę nie wiemy czy się szczepić czy nie co będzie lepsze tak czy siak decyzje musisz podjąć sama ja będę póki co próbować tym biobranem mam nadzieję że pomoże 

  • Martyna 90 przeszukałam cały Internet na temat biobranu znalazłam tylko jeden przypadek gdzie ktoś napisał że to naciągane na kasę -Ale nie ma co wierzyć w to co piszą zamówione już mam jak tylko wypróbuję dam znać wtedy będę mógła się osobiście odnieść do tego leku . Jeszcze bardzo dobre są grzyby shitake ale to też jakby nie moja opinia tyle co wyczytałam pozdrawiam 

  • może jest tak że bardzo chce uwierzyć że ten lek zdziała cuda że będę szczęśliwa tak jak kiedyś że nie będę miała tego gów...a już w sobie może jest tak że znalazłam sobie jakąś deskę ratunku że jednak może się uda pozbyć wirusa na zawsze tak jest mi prościej bo mam nadzieję , gdybym jej nie miała już dawno wylądowała bym w jakimś szpitalu na depresję a Tak żyje ta nadzieją że ten lek mi pomoże. Nigdy nie myślałam że będę pisać na takim forum a przynajmniej nie w Tym wieku :-( Ale jak widać  życie lubi Platać nam figle 

  • Teraz to my jesteśmy gotowe wydać cały majątek na leki szczepionki itp . , żeby ratować to co zostało ;)

  • Melka Ile masz lat , dobrze wnioskuję 24? Widać że HPV dopada coraz młodsze dziewczyny ...

  • Martyna 90 Masz rację zresztą teraz człowiek przewartościował swoje życie całkowicie nic już się nie liczy nic nie jest ważne tylko zdrowie. Ile ja bym dała żeby obudzić się z tego koszmaru . każdego dnia patrzę na moje dzieci i jak tylko sobie pomyślę że mogłabym ich już nie zobaczyć to płacze to jest silniejsze odemnie  

  • nie kochana 34 . a Ty ?



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat