Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dreama dobrze ze jesteś w szpitalu. I powiem Ci z doświadczenia ze mnie szybciej wypuścili i potem to odchorowalam....tak więc dojdziesz do siebie że spokojem i bez "checi" do dzialania

  • 7 lat temu

    Kochane dziewczyny wychodzę na wolność jutro. Czuję się dobrze. Cały dzień bez kroplówek. Boli mnie podbrzusze. Krwawienie jest do ogarnięcia. Dzisiaj humor o wiele lepszy. Ordynator bardzo miły powiedział po zbadaniu mnie, że wszystko wygląda ładnie. Najlepsze było to jak przyszła dzisiaj położna, która odbierała mnie wczoraj z bloku operacyjnego powiedziala, że jak mnie wybudzali to na bloku mówiłam, że impreza była mega super i czy przy okazji cycków mi nie zrobią bo płaska jak decha jestem po karmieniu piersią. Położna mówiła że lekarze dawno się tak nie ubawili. Taka ze mnie agentka. Trzymajcie się dam wam znać jak wyjdę i się trochę ogarnę w domku. Dziękuję za wsparcie i kciuki. Życzę zdrówka wszystkim.

  • Drema super ze Cie juz wypuszcza na wolnoc i ze wszystko sie ladnie goi❤

    A Twoja historia ubawila mnie tez do lez i odrazu poprawa humoru😁😂😂😂😂

  • 7 lat temu

    Mam ochotę na naszym wątku wszystkie ściągnąć jak do apelu i kolejno odlicz...trochę stąd nam poznikało dziewczyn i marzy mi się, żeby się odezwały i że wszystko u Nich ok !!   HALLOOOOO

    Wyjątkiem są urlopowiczki i podróżniczki  hi hi hi

    Wpis edytowany dnia 30-08-2017 21:01 przez kaa
  • 7 lat temu

    Kaa ja jestem. Wciąż na łóżku szpitalnym ale zaraz obchód i pewnie wyjdę do południa. Czuję się bardzo dobrze. Na noc dostałam jeszcze kroplówkę przeciwbólową i dziś nie czuje nic. Do zobaczenia w domku przed kompem ;-)

  • Dreama, super ze czujesz się już lepiej :) zobaczysz że w domu szybko dojdziesz do siebie tylko pamiętaj żeby się oszczędzać :) i nawet jak się lepiej poczujesz to przez parę tygodni żadnego dużego wysiłku :) 

    Kaa, mam to samo. Cały czas się zastanawiam co z Ilka :( dawno się nie odzywała tak samo jak wiele innych dziewczyn. Ale myślę że dlatego że wszystko u nich dobrze albo wypoczywaja tak jak mówisz w końcu to ostatnie dni lata :)

    Sama też się nie odzywalam ale te wakacje jakoś tak na mnie leniwie wpłynęły :) ja niedługo wybieram się na 2 cytologie po zabiegu i już czuję stres chociaż jeszcze nawet nie umówilam wizyty. No ale z waszymi kciukami na pewno będzie wszystko okej ;)

  • kaa ja też jestem 😉 

    5.09 mam pierwszą cytologie po konizacji jakoś super myśli nie mam bo cały czas czuje kucie w środku. Do tego moja @ po konizacji z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej boląca i coraz bardziej się przesuwa. Zobaczymy co doktor na to. Do tego bardzo mnie piersi bolą. No i kontrola też u mojego ordynatorka na kolposkopii ciekawe jakie terminy będą. ..

    A tak po za tym nie mogę pojąć że taszy z nami już nie ma. Dwa dni za każdym razem co wspomniałam o niej płakałam jak dziecko.

  • Dreama, to faktycznie niezła Agentka z Ciebie:P Co jak co ale w domu najlepiej bardzo się ciesze, że u Ciebie lepiej:) Oszczędzaj się i wracaj do zdrowia:) 

  • Witam drogie dziewczyny Patka180.... mnie czeka konizacja w październiku może później. Interesuje mnie Twoj wpis ale nie rozumiem go dobrze. Co to jest @? i co Ci się zmniejsza? 

  • Patka180... edytowałam swój wpis, ale nie przyjęło.. miało być "co Ci się przesuwa", nie zmniejsza. Sorki za pomyłkę.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat