Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    Taszka kochana Taszka! Brak mi słów, leżę w szpitalu i beczę. Będę się modlić za Twoją duszę i za Twoją rodzinę [*]

  • 7 lat temu

    Dreama dzisiaj masz mieć planowany zabieg ?  No to daj znać jak będziesz już po, powodzenia, trzymam kciuki za Ciebie!!

  • przyłączam się do kaa, Dreama odzywaj się jak dojdziesz trochę do siebie.

  • To takie smutne,taka młoda dziewczyna...,,Wieczne odpoczywanie raz jej dać Panie..."

  • 7 lat temu

    Hej dziewczyny. Jestem już po konizacji. Bardzo boli mnie tam na dole. Jestem zacewnikowana. Nie wiem po co bo czuję się na siłach wstać do toalety. Znieczulenie ogólne przeszło i jakimś cudem nie wymiotuję jak ostatnio cały dzień. Mam nadzieję że wycięli wszystko co było trzeba. Idę spać. Taszka mi się śniła choć jej na oczy nie widziałam. Kochana dziewczyna tęsknię za tobą!

  • 7 lat temu

    To Ty sobie teraz zaśnij i wypoczywaj, nabieraj sił bo pewnie jutro wypis. Ja cewinika nie miałam po konizacji ale co szpital to inne procedury.Najważniejsze i tego się trzymajmy, że usunęli wszystko co trzeba i dobry wynik przyjdzie jak zawsze...za jakieś 2,3 tygodnie ale nieważne, poczekamy cierpliwie. 

     

  • Dreama, leż odpoczywaj, prześpij się troszkę. Będzie coraz lepiej. A ja byłam dzisiaj u ginekologa i jestem zawiedziona. Zawsze uważałam mojego lekarza za super specjalistę. Z tego co wszem i wobec wszyscy głoszą po cc w kolejnej ciąży powinna być kontrolowana blizna itd. Dzisiaj zgłaszałam lekarzowi, że bardzo mi na blizna po jednej stronie dokucza szarpie szczypie itp. a wiecie co on mi odpowiedział? To trudno. I tyle. 

    Z tego tylko tyle 'dobrego', że nie dał skierowania na cięcie, ale teraz to ja mam wątpliwości czy to bezpieczne, zero usg, a rodze duże dzieci i od początku lekarz się odgrażał, że mały będzie ważył na pewno ponad 4 kg co mnie dyskwalifikuje do podjęcia próby porodu sn. A teraz co jasnowidz cholera jasna? I teraz nie wiem co robić. Zwyczajnie się boje, że przy ewentualnej akcji trafie na dyżur jakiegoś jełopa przez którego znowu ponad dobę będę się męczyć a potem koniec końców i tak mnie potną. Zastanawiam się nad wizytą prywatną u jakiegoś innego lekarza, ale czy to ma w ogóle jakikolwiek sens?

    Wpis edytowany dnia 29-08-2017 18:04 przez jezyk321
  • 7 lat temu

    Cześć kochane dziewczynki. Ten cewnik mnie wykańcza. Siostra wczoraj około 21 powiedziała że jak chcę to mi usunie ale najpierw żebym wstała i spróbowała dojść do łazienki. No i spróbowałam tylko to znieczulenie tym razem jakieś mocne mi dali i co prawda nie wymiotowałam ani razu ale tak jak wstałam tak upadłam i tyle bylo z usunięcia cewnika. Cała noc nie udało mi się zasnąć niestety. Bo ta rurka mi tam haczyla o tą ranę i tak jak chciałam się obrócić to ciągle czułam pociąganie tam. Teraz zjadłam sucha bułkę ale lekarz który był około 6 rano zasugerował że jeszcze dzisiaj nie wyjdę. Boli mnie podbrzusze i zobaczymy po obchodzie.

  • 7 lat temu

    Dreama różnie jak widać bywa u każdej z nas po konizacji ale z tego co piszesz to niezbyt dobrze to znosisz. Szczęśliwie jesteś w szpitalu bo w tej sytuacji masz zagwarantowaną opiekę i jesteś pod kontrolą lekarzy. Cewnik ściągną jeśli sama pójdziesz do toalety. Zdecydowanie jesteś bardzo osłabiona... trzymam kciuki za Ciebie żebyś nabierała sił i żeby z każdą godzinką było lepiej. Trzymaj się Kochana i dawaj znać na bieżąco 🙂

  • Dreama,pewnie z każdą godziną będzie lepiej,nie spałaś biedna w nocy,to może w ciągu dnia trochę pośpisz z przerwami,to i czas szybciej zleci,trzymaj się ciepło :*



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat