Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • @ to zaszyfrowana miesiaczka, okres.😊

  • patka180.. Mogłam się domyślić 

  • no i nie mogę się pozbierac po tym jak przeczytałam o taszy. Dziewczyna Starsza ode mnie o dwa lata. Jak to jest możliwe? Powiedzcie mi? Teraz jako wieczny panikarz boję się o siebie...moze u mnoe przeoczony?

  • cześć dziewczyny :)ja jestem szykuje dzieci do szkoły i przedszkola no i zaczynam 11 tydzień ciazy,za jakieś 2-3 tyg będę miała prenatalne,może poznam płeć. Szyjka ok, trzyma, lekarz mówi ze po 4 latach od konizacji nie powinno być komplikacji.Jedynie to zajście w ciąże po 3-4 ms od konizacji może stwarzać problemy

    Patka niestety po konizacji cykle sie wydłużyły a @ są mega bolesne i obfite,ale trwają krocej. Możliwe też że szyjka Ci się zrosła jeżeli jest tak źle (może to skutkowac potem z zajściem w ciążę). Lekarz zobaczy i oceni :)

  • 7 lat temu

    Pogrzeb Magdy odbedzie sie 8 wrzesnia w Lodzi na cmentarzu przy ul.Szczecinskiej o godz 13.45.

  • Zania też jestem panikarą i mam te same myśli... Teraz już lepiej ale strasznie sama się zadreczalam. Cóż, taki typ. Wiem, że ciężko ale z całych sił trzymaj się pozytywnych wieści. 

  • Witam dziewczynki 😊 no cóż nowa forma forum trochę odstrasza... jednak zaglądam tu choć mniej pisze. Dreama niezła agenciara z Ciebie 😂pozdrawiam ! Trochę natłok nauki i pracy też .... ja 6 miesięcy bez kontroli onkologicznej. W tym miesiącu muszę zapisać się na wizytę i drżę.... Miłej niedzieli kochane 😊

  • Witajcie 😊 Pytanie moje kieruję do kaa. Czytałam, że po biopsji, jeszcze przed konizacja wynik jednego z wycinków miałaś, jak to okreslilas "jakiś dziwny". Napisz proszę bardziej konkretnie. Cholerka, znowu zaczynam panikować. Z tego co pamiętam miałaś lsil a potem takie kwiatki... 

  • 7 lat temu

    Hej dziewczyny. W domu powoli wszystko wraca do normy. Lekkie krwanienie, lekki ból w podbrzuszu, bez leków. Szykuje moja starszą na rozpoczęcie roku w dwóch szkołach. Młodsza chora jak pies więc w piątek już zdążyłam być w przychodni. Wiem że to niewskazane po konizacji ale cóż....uroki życia z mężem kierowcą. Moja mama bardzo choruje, ma problemy z tarczycą a siostra sądzi się z pracodawcą więc też multum problemów dookoła. Mam nadzieję, że za dwa lub trzy tygodnie dostanę dobry wynik i może 19 września w moje 33 urodziny będę super happy?! Dokładnie rok temu dzień po urodzinach dostałam pierwszy telefon z przychodni że mam bardzo zła cytologię. Ehh.... trzymajcie się kochane. Miłej nocy.

  • Hej dziewczynki❤

    Do tych ktorych nie ma na facebooku lub tych, ktore tego nie widzialy. Do jutra do popoludnia zbieramy pieniazki na wspolny wieniec dla Taszki❤

    Jezli ktoras ma ochote dolozyc cos od siebie dawajcie znac



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat